7 травня в церкві с.Заболоття Рокитнівського р-ну на пресвітерське служіння обрано Мариніча Петра Миколайовича, на дияконське — Кравченю Віктора Миколайовича та Кравченю Івана Миколайовича. На членському зібранні були присутні заступник єпископа обласного об‘єднання Олександр Кузьмич, ст.пресвітер району Михайло Лесковець.

Цього ж дня у с.Блажево відбулося молодіжне зібрання Рокитнівського району.

12 травня в церкві с.Велика Купля Березнівського району на дияконське служіння обрано Фринько Сергія Івановича. В зібранні взяв участь заступник єпископа УЦХВЄ Рівненщини Олександр Кузьмич та старший пресвітер Березнівського району Анатолій Бойчук.

14 травня, заступник єпископа УЦХВЄ Рівненщини Микола Свірчук відвідав церкву ХВЄ с.Панталія Дубенського району. Старший пресвітер Дубенського району Вадим Савченко відвідав церкву с. Мирогоща, де виклав семінар про особу Бога.

Цього ж дня в церкві с. Сопачів відбулося служіння присвячене вдовам, вдовцям та сиротам. З словом підбадьорення та наставлення звернулись брати: пресвітер помісної церкви Микола Федіна, старший пресвітер району Сергій Секан, відповідальний за соціальне служіння в області Петро Балабак, відповідальний в районі Міша Турчик, регіональний служитель Степан Килюшик та інші брати. Після служіння присутніх пригостили обідом, а також вдів і вдівців благословили продуктовими наборами.

В селі Тишиця відбулося зїздне молодіжне зібрання Березнівського району, в якому взяли участь заступник єпископа УЦХВЄ Рівненщини Олександр Кузьмич та ст. пресвітер району Анатолій Бойчук. Також регіональний служитель відвідав церкву в м. Березне.

Молодіжне зїздне зібрання недільного дняв відбулося також в Гощанському районі.

Велелюдне було з’їздне служіння Радивилівського району

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *