13 травня, в приміщенні християнської місії «Глорія» відбулася робоча нарада відповідальних за дитяче служіння в районах області.

Аналізували роботу недільних шкіл навчального року, що минає; ділилися досвідом євангелізаційної роботи з дітьми і підлітками та спланували проведення спільних з табірним працівниками заходів на літній період.

Словом наставлення і підбадьорення до присутніх звернувся регіональний служитель Олександр Миколайович Кузьмич.

«Ви — співробітники Божі, а це багато значить!, – зазначив він. – І це не лише привілей, але й вагома відповідальність, адже дитячі служителі працюють з чистими серцями, у які сіють зерна Божої істини».

Не зважаючи на те, що за останні декілька років вчителі Недільних шкіл були змушені змінити формат і методи проведення уроків, спочатку через пандемію коронавірусу, а тепер – через війну в Україні, служіння проповіді Євангелія дітям рухається вперед. Жодні перешкоди не можуть зупинити Божої справи.

У кожному районі Рівенщини майже при всіх євангельських церквах діють Недільні школи, які відвідує чимала кількість дітей та підлітків. Також проводяться євангелізаційні заходи для дітей і підлітків поза межами церкви. Зокрема, це денні та стаціонарні табори відпочинку, спортивні майданчики, тематичні свята, проводиться робота з дітьми ВПО.

Присутні на зустрічі також обговорили плюси та мінуси служіння дітям і підліткам за цей навчальний рік. Через війну в Україні чимало вчителів переїхали в інші місця, тому виникла нагальна потреба в кадровому забезпеченні.

Приємно будо дізнатися, що багато молодих людей готові працювати, тому у деяких районах уже восени заплановано проведення курсів для вчителів Недільних шкіл та навчальних семінарів. Сподіваємося і молимося про те, щоб Бог допоміг втілити наші плани у життя.

Дякуємо Богові за можливість служити дітям у нелегкий час і в час добрий.

Відповідальна за відділ дитячого служіння об’єднання Оксана Рощук

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *