В суботу, 20 травня, відбулася зустріч підлітків Дубенського району. Впродовж дня присутні мали активний відпочинок та виклади семінарів: «Цінності» (Кибукевич Анатолій) та «Єдність» (Маліщук Микола)

20 травня в церкві ХВЄ с. Стадники відбулося районне молодіжне зібрання.
Словом ділилися пастори церков із сіл Стадник, Оженина та Розважу (старший пресвітер району Павло Цинко). Центральною промовою слугувало звернення єпископа церков Рівненщини Олександра Адамовича Котка на тему: «Мета в житті християнина».
Зібрання відвідали близько 90 людей.

У неділю, 21 квітня, молодь церкви ХВЄ с. Боратин, разом з пресвітером та іншими служителями, відвідала Дубенську церкву. Служили співом, віршами, проповідями.

Хор з церкви м. Радивилів разом з проповідниками та старшим пресвітером Радивилівського району Миколою Кондратюком відвідали церкву села Стоянівка, служили проповідю Божого слова, співом та віршами.

В цей день регіональний заступник єпископа області, керівник управління освіти Петро Музичук провів семінар та спілкування в двох церквах – с. Злазне та с. Звіздівка.

Також 21 травня, відбулося молодіжне зібрання УЦХВЄ Здолбунівського району в приміщенні дому молитви церкви с. Здовбиця.

В першій частині зібрання молодь з церков Здолбунова та Здовбиці служила співом, а проповідями брат з с.П’ятигори та місцевий пастор. У другій частині зібрання Кибукевич Анатолій провів семінар на тему ментального здоров’я. Під час семінару брат Анатолій розповів про те, що Біблія говорить про ментальне здоров’я та підкреслив важливість і актуальність цієї теми, особливо в період війни.

Семінар мав на меті допомогти учасникам зрозуміти, як зберегти своє ментальне здоров’я в сучасному світі, де стрес, негативні впливи та інші фактори можуть негативно вплинути на наше життя та служіння Богу.

Після завершення зібрання молодь місцева приготувала гостину, під час якої відбулося спілкування.

24 травня нагородили переможців VI обласної учнівської олімпіади «Знавці Біблії».
Відзнаки та премію 5000 грн від Slavic Christian Church Lincoln отримали 27 учнів 3-11 класів Рівненської області. Участь в урочистому нагородженні серед інших взяли старший єпископ УЦХВЄ Анатолій Козачок та єпископ УЦХВЄ Рівненщини Олександр Коток, а також директор «Покликані перемагати» Сергій Скоропляс.

Олімпіада в школах Рівненщини проводилася вшосте. До участі долучилося 448 закладів загальної середньої освіти області з 55 територіальних громад, а загалом більше 25000 учнів випробували свої знання зі Святого Письма.

24 травня на базі Церкви ХВЄ с. Хорів відбулася робоча зустріч служителів Острозького району.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *