Українська Церква Християн Віри Євангельської на Рівненщині активно працювала протягом останнього місяця, пропонуючи різноманітні програми та заходи для своїх членів та громади. Цей репортаж розповість про деякі з найважливіших подій, які відбулися в церкві протягом цього періоду.

6 травня в церкві с. Карпилівка звершили молитву над новонародженими дітками. 29 дітей принесли батьки на молитву благословення.
6 травня в церкві с. Карпилівка звершили молитву над новонародженими дітками. 29 дітей принесли батьки на молитву благословення. Така практика поширена в Українській Церкві Християн віри євангельської. Ми не хрестимо дітей, оскільки водне хрещення — обітницю служити Богу — потрібно приймати у зрілому віці. А за дітей, за прикладом Христа, потрібно завершувати молитви благословення.

В церкві с. Будимля на дияконське служіння був рукопокладений Віктор Денисевич.
В зібранні взяв участь заступник старшого пресвітера УЦХВЄ Рівненщини Степан Килюшик.

Сьогодні в церкві с. Вовковиї відбулося з’їздне зібрання за участю духового оркестру та молоді церкви с. Заруддя. Словом служили Степан Євтушенко та пресвітери сусідніх церков.

В церкві с.Рокитне відбулося рукопокладання служитів. На пасторське служіння посвячено Дежнюка Анатолія Федоровича, на дияконське — Луковця Генадія Михайловича. Священнодію звершували єпископ УЦХВЄ Рівненщини Олександр Коток, заступник Олександр Кузьмич, ст.пресвітер району Михайло Лесковець, пастори Федір Дежнюк та Михайло Луковець. Також церква та старші служителі подякували почесному пресвітеру Дежнюку Федору Адамовичу за багаторічну плідну працю.

Також в церкві с.Заболоття Рокитнівського району на пасторське служіння рукопокладено Мариніча Петра Миколайовича, на дияконське — Кравченю Віктора Миколайовича. Почесному пресвітеру Солоновичу Миколі Івановичу подякували за служіння, яке він завершував до цього часу в помісній церкві.

7 травня церква “Добрий Самарянин” с.Зозів спільно з групою Аван-Єзер 2 і місією “Добрий Самарянин” провели Пасхальне Євангелізаційне служіння у Городищенській виправній колонії #96
Словом служили Семещук Дмитро, Боришкевич Володимир та Боришкевич Ростислав. 13 засуджених звершили молитву покаяння. Загалом зібрання відвідали понад 60 ув’язнених.
Кожен присутній отримав Євангеліє в подарунок.

В церкві ХВЄ с. Здовбиця відбулося Пасхальне зібрання, в якому прийняли участь старші служителі області: єпископ Олександр Коток, заступник Микола Свірчук, старший пресвітер району Василь Кондратюк та інші.

На базі церкви «Відродження» м.Березне відбулася районна духовно-збудовча зустріч вдів та вдівців. В заході взяли участь заступник єпископа УЦХВЄ Рівненщини Олександр Кузьмич, старший пресвітер району Анатолій Бойчук, керівник відділу соціального служіння Петро Балабак.

11 травня в церкві с. Кідри Вараського району відбувся ювілейний десятий навчальний семінар для табірних працівників. Розпочав молитвою семінар місцевий пресвітер Сергій Кібиш. З словом благословіння до присутніх звернувся районний пресвітер Сергій Секан. Співом послужив гурт Церкви «Христа Спасителя» м. Луцьк. Презентацію програми «2024. ТИ МОЖЕШ БУТИ ТАМ» презентувала Людмила Карпенко.

Більше пʼяти сотень молоді провели активно день, навчаючись та переймаючи досвід на різних секціях та майстер класах. Завершив семінар з молитвою подяки відповідальний за табірне служіння пресвітер Михайло Бузян.

В церкві «Святої Трійці» в Рівному відбулась обласна жіноча конференція, яку відвідало понад 300 сестер з церков нашої області. «Я вірю… Поможи недовірству моєму» — такою була тема семінару, який викладала директорка Департаменту жіночого служіння УЦХВЄ Людмила Бендус.
Навчання, благословення старших служителів області і місцевого пастора, чудовий спів, спільні молитви — усе послужило на збудову душі та зміцнення духа у цей нелегкий час.

12 травня в церкві с.Велика Купля Березнівського району на дияконське служіння рукопокладено Фринька Сергія Івановича. Молитву посвячення звершували заступник єпископа УЦХВЄ Рівненщини Олександр Кузьмич, ст.пресвітер району Анатолій Бойчук, пастори церков району.

Молодь з церкви м. Радивилів відвідала церкву в м. Кременець. В зібранні також взяв участь пресвітер церкви с. Боратин Роман Демчук.

В церкві м.Здолбунів відбувся допуск до рукопокладаня на дияконське служіня Тимощука Віктора Васильовича та Омельчука Назара Ярославовича. В зібранні взяв участь старший пресвітер району Василь Кондратюк.

У церкві с.Біла Криниця на служіння пресвітера було рукопокладено Виннічука Олександра Івановича, на служіння дияконів —Кондратишина Сергія, Кулініча Романа, Дащука Михайла, Яковчука Андрія та Яковчука Павла. Священнодію звершували старші служителі: єпископ Коток Олександр Адамович, заступники Чернюшок Олександр Григорович, Музичук Петро Васильович, старший пресвітер Марчук В’ячеслав Леонідович.

Молодіжний хор церкви «Христа Спасителя» відвідали та послужили в церкві с.Звіздівка, де є старший пресвітер району Каплюк Петро Іванович.

Заступник старшого пресвітера УЦХВЄ Рівненщини Микола Свірчук відвідав церкву с. Ульбарів Дубенського району.

У суботу, 18 травня, у стінах Рівненської Духовної Семінарії і Академії ХВЄ відбувся урочистий захід, присвячений випуску студентів. Понад 70 випускників отримали дипломи та сертифікати, що засвідчують їхнє успішне завершення освітніх програм та навчального курсу.

На території табору “Берізка” більше 300 підлітків мали змогу вкотре переконатися, що в своєму житті ми найбільше потребуємо Бога. Особливо у ці буремні часи, які переживає зараз наша країна. Допоміг їм у цьому Володимир Семенюк, який розкрив тему: “Ти, не ти, коли…”. В результаті чого кожен зрозумів, що ми є цілісними лише тоді, коли прагнемо Бога. Ми маємо надію, тому можемо мати і впевненість у майбутньому.

19 травня на пресвітерське служіння в церкві смт. Клевань був рукопокладений Олександр Фінчук.
Священнодію завершували єпископ УЦХВЄ Рівненщини Олександр Коток, перший заступник Олександр Чернюшок, Володимир Прит, Петро Лозовський, а також були присутні й інші служителі.

26 травня в церкві ХВЄ м. Здолбунів відбулося подвійне свято: 35 років Церкві і рукопокладення на дияконське служіння Тимощука Віктора Васильовича та Омельчука Назара Ярославовича. В служіні прийняли участь старші служителі об’єднання і пресвітери церков.

На базі церкви ХВЄ с. Пятигори відбулась зустріч сестер Здолбунівщини на тему: «Коли все не так як планувала», яку виклала Інна Алконова. Відвідали зустріч відповідальна за сестринське служіння Жана Чернюшок, а також старші служителі.

В неділю відбулося районе молодіжне служіння Дубенського р-ну в с. Заруддя. Словом настанови для молоді поділився завідувач управління молоді в Обласному об’єднанні Віктор Давидюк. Також в цей день місцевий служитель, який чимало попрацював в братерстві, Степан Євтушенко, відзначав свій День народження. Молодь щиро помолилася за нашого брата та благословила його.

27 травня відбулося похоронне служіння Пехотіна Федора Васильовича. Слова співчуття висловили почесний єпископ УЦХВЄ Михайло Паночко, єпископ Олександр Коток, заступник Олександр Кузьмич та інші.

31 травня старші служителі братерства — Михайло Паночко, Олександр Коток — взяли участь в з’їздному зібранні на базі Будимлянської церкви, що на Дубровиччині.

Цей місяць був насиченим для УЦХВЄ Рівненщини. Завдяки самовідданій праці членів та служителів церква змогла позитивно вплинути на життя багатьох людей – навчити, допомогти, підтримати.

Олександр ГЕНІШ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *