Бог дає можливість церквам Рівненщини продовжувати проповідувати Євангелію, допомагати нужденним, навчати та споряджати вірян на діло служіння.

В церкві с. Мирогоща вже більше року як щовівторка проходить молодіжні спілкування, на які приходять підлітки та молодь не лише з помісної церкви, але й з сусідніх, а також чимало студентів, дітей, з якими познайомилися під час таборів.
Так, 2 квітня, в спілкуванні, яке проводив Олександр Геніш, взяли участь близько 30 людей, 10 з яких прийшли на запрошення друзів. Це досить хороший результат і, свого роду, початки до можливого пробудження, як для церкви, яка має всього 12 членів.

6 квітня церква «Воскресіння» м. Вараш провела захід для сімей зниклих безвісти. Ціллю зустрічі стала підтримка таких сімей, їх утіха через служіння дарами благодаті Божої.
Організатори дякують усім, хто долучився до служіння, планують продовжувати й надалі таку благодійну акцію.

Волонтери церкви села Радове доставили три тони вантажу на Чернігівщину. Овочі, консервацію і випічку зібрали жителі сіл Кухче, Радове, Новосілля. Волонтери щиро дякують за небайдужість односельчан, місії «Милосердний Самарянин» на чолі з Андрієм Данчуком та Алексом Калютою, та сімʼї Миколи та Ірини Парчук за фінансування поїздки.

На Рокитнівщині проходить навчання для вчителів недільної школи та паралельно для проповідників. В загальному навчається біля 160 студентів.

21 квітня в церкві «Святої Трійці» на дияконське служіння були обрані Боришкевич Назар, Люшин Олександр, Мелещук Віталій, Скаржинець Давид. В зібранні взяв участь заступник старшого пресвітера УЦХВЄ Рівненщини Петро Музичук.

Брати з Дубенського району (Дубенщина та Радивилівщина) з 18 по 21 квітня відвідали Херсонську та Дніпропетровську області, де провели десять зібрань, роздавши 350 продуктових наборів, домашню випічку, 400 подарунків зі смаколиками для дітей, 150 овочевих наборів, зеленої цибулі, редиски, 300 наборів мила та порошку. Також церква с. Вовковиї передала 51 продуктовий пакет.
В поїздці прийняли участь старший пресвітер Радивилівщини Микола Кондратюк, пастор і благовісник Мусій Губеня, волонтери Віталій Куріч та Олексій Гарбар, керівник молоді району Вадим Амбіцький та брат Геннадій Ващишин.

21 квітня відбулась членська бесіда в церкві с. Ярославичі, під час якої на дияконське служіння були обрані Лозін Матвій та Чипурко Віталій. В зібранні взяв участь старший пресвітер району Вадим Полицяк.

21 квітня, в церкві с.Чабель Сарненського району відбулися вибори служителів.
На пресвітерське служіння обрано Царука Анатолія Антоновича. На дияконське Царука Сергія Леонтієвича та Абрамчука Володимира Григоровича. В членському зібранні взяли участь єпископ УЦХВЄ Рівненщини Олександр Коток, його заступник Олександр Кузьмич, старший пресвітер району Михайло Маковецький.

В домі молитви церкви «Ковчег спасіння» смт. Гоща відбулося районне молодіжне зібрання. З актуальною темою «Божа воля для тебе» звернувся до присутніх пастор Роман Мельник. В зібранні взяв участь районний керівник молоді Микола Познюр та інші служителі.

17-20 квітня команда капеланів і волонтерів Клесівської церкви «Жива вода» здійснили 48-му поїздку на східний фронт. Два дні готували плов (2500 порцій) та інші смаколики для воїнів. Завезли медицину та амуніцію для підрозділів з Рівненщини.

У домі молитви УЦХВЄ м. Здолбунів, 21 квітня відбулося молодіжне зібрання, що об’єднало представників Здолбунівського та Острозького районів. Молодіжний хор помісної церкви служив співом. Головною темою зібрання було “духовне життя”, яке розглядалося через виклад Олександра Попчука, надихаючи молодь до поглиблення віри та відданого служіння.

25 квітня відбулася бесіда із служителями Дубровицького району. Були присутні перший заступник старшого пресвітера УЦХВЄ Рівненщини Олександр Чернюшок та заступник Степан Килюшик.

Українська Церква Християн Віри Євангельської та українська діаспора в США зібрали та передали пожертви для закупівлі лісу, щоб облаштувати захисні споруди Херсонщини. Питання щодо закриття потреби в матеріалах для облаштування захисних споруд було озвучене на нараді Ради волонтерів області при Херсонській обласній державній адміністрації. Тоді ж заступник голови Ради волонтерів Богдан Гнатів звернувся з цим проханням до єпископа Олександра Котка, після чого була надана допомога. Харківчани дякують кожному за свій внесок в оборону держави.

26 квітня молодь церкви «Слово Істини» села Бродівське, провела дитячі євангелізації у двох селах — Мощаниця та Сіянці Острозького району. Команда молоді послужила піснями та сценкою, через яку в дитячі серця сіялось слово, що кожен з них особливий у Божих очах! Усі разом молились за захист нашої країни та воїнів! У селі Мощаниця словом і молитвою благословіння служив пастор Грабоус Сергій Миколайович. У селі Сіянці словом і молитвою благословіння служив пастор Вербицький Василь Семенович. Загалом була приємна атмосфера, позитивні емоції та чудовий настрій. Кожна дитина отримала подарунок від місії «Сумка Самарянина».

В державній установі ГОРОДОЦЬКИЙ ВИПРАВНИЙ ЦЕНТР (№131) завершився курс програми “Шлях ув’язненого” для засуджених. «Шлях ув’язненого» – це міжнародна програма, розроблена на основі Євангелія від Марка та покликана допомогти увʼязненим змінити свій світогляд. Впродовж 8 модулів учні читали рекомендований служителем уривок із Святого Письма, переглядали тематичні відео, обмінювались думками та працювали у робочих зошитах. Проводили навчання команда служителів церкви “Добрий Самарянин” с.Зозів, пастор Семещук Дмитро, капелан Назаренко Руслан та капелан Ваннек Сергій. 27 квітня учасники отримали сертифікат про успішне закінчення програми.

Церква с. Обсіч послужила військовим, які були на ротації.

25 квітня в церкві «Христа Спасителя» м. Костопіль відбулась сімейна зустріч для старших сімейних пар на тему «Відносини». Словом служив пастор Василь Паламарчук з м.Торчин.

28 квітня заступник старшого пресвітера УЦХВЄ Рівненщини Микола Свірчук та старший пресвітер району Вадим Полицяк відвідали с. Смордву та Хорупань.

Відійшов у вічність почесний пресвітер с. Дубно Коханевич Степан Панасович. Рівненське обласне об’єднання УЦХВЄ висловило щирі співчуття рідним та близьким.

Праця церков триває. Роботи вдосталь. Бачачи результати роботи, хтось радіє, а хтось концентрується на негативних моментах. Молімося про зміцнення Церкви Христової, любімо і поважаймо одне одного.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *