Якщо говорити про останній місяць, який добіг завершення, ми мали більше п’ятдесяти заходів, які були проведені церквами нашого об’єднання. Це і конференції, поїздки на схід, благодійні акції, рукопокладення, семінари і навчання.

01 березня на базі церкви ХВЄ м. Здолбунів був викладений семінар для молодих проповідників, за участі Володимира Брички.

В Домі молитви церкви с. Бугрин відбувся навчальний семінар для вчителів Недільних шкіл Гощанського та Корецького районів. Роздумами про те «Які помилки ми допускаємо, коли служимо дітям» ділився Анатолій Кибукевич. Молитву благословіння зустрічі звершив старший пресвітер району Петро Шпак, а молитву подяки Богові за усіх тих, хто служить дітям звершив Віктор Давидюк. Присутні мали чудовий час для збудування.

В м.Вараш в приміщенні міської ради відбувся Молитовний сніданок. Запрошені були представники влади та представники різних конфесій. Від УЦХВЄ взяли участь в молитовному сніданку почесний єпископ Михайло Степанович Паночко, єпископ Олександр Адамович Коток, старший пресвітер району Сергій Секан та пресвітери церкви «Благодать» м.Вараш.

2 березня в церкві «Світанкова Зоря» відбулася духовно-збудовча конференція для церков центрального регіону. Словом служили старший єпископ Анатолій Козачок, єпископ Олександр Коток, заступник старшого пресвітера рівненського Об’єднання Олександр Чернюшок та Петро Музичук. Співом служив гурт місцевої церкви «Світанкова Зоря».

3 березня в церкві с. Березове відбулося молодіжне з’їздне зібрання, в якому взяли участь перший заступник єпископа УЦХВЄ Рівненщини Олександр Чернюшок, керівник управління молоді Віктор Давидюк та місцеві служителі. Темою заходу було «Духовне оновлення». Понад тисячу молодих людей з Рокитнівщини мали можливість отримати підбадьорення та духовне оновлення для подальшого практичного життя.

В церкві с. Довговоля відбулася зустріч братів служителів Володимирецького району.
Служителі мали можливість обговорити працю та служіння помісних церков, а також працю відділів. Зі словом наставлення до служителів звернувся заступник єпископа, регіональний служитель Степан Килюшик. В зібранні взяв участь також старший пресвітер району Сергій Секан.

В церкві с.Мощаниця, що на Острожчині, відбулося чергове районне молитовне зібрання з участю єпископа Олександра Котка, старшого пресвітера району Павла Цинко та інших служителів.

З п’ятниці по неділю брати з Дубенського району мали поїздку у м.Херсон. Возили допомогу, провели три служіння та роздали 300 продуктових пакетів, тону картоплі і різну домашню випічку. В поїзді також взяли участь старший пресвітер Демидівщини Василь Глабець, Віталій Куріч з Радивилівщини, Олексій Гарбар та інші.

4 березня в приміщенні Дому молитви, церкви «Божого спасіння», відбулося перше заняття курсів проповідників Рівненського р-ну. Більше 100 братів взяли участь у навчанні.

5 березня в Домі молитви церкви «Христа Спасителя» м. Костопіль відбувся вечір спілкування вдів та вдівців. Зібрання відвідали майже 50 людей. В зібранні взяли участь перший заступник єпископа Олександр Чернюшок та заступник Олександр Кузьмич разом із своїми дружинами.

6 березня в церкві с. Теслугів на дияконське служіння було вибрано двох братів: Дрегера Володимира та Романюка Тараса. В служінні взяли участь старший пресвітер району
Микола Кондратюк та місцевий служитель Віталій Дрегер.

В церкві с. Нивецьк, що на Дубровиччині, на пресвітерське служіння був рукопокладений
Гриценко Віктор Олександрович. В зібранні взяли участь перший заступник єпископа УЦХВЄ Рівненщини Олександр Чернюшок, заступник по регіону Степан Килюшик, старший пресвітер району Василь Хомич.

10 березня в церкві ХВЄ с.Ставрів, що на Млинівщині, на дияконське служіння були рукопокладені Костянтин Гречич та Олександр Блищик. В зібрані прийняли участь заст.єпископа Микола Свірчук, ст.пресвітер р-ну Вадим Полицяк, пресвітер церкви Павло Сад.

В церкві с. Великий Мидськ відбулося з’їздне молодіжне служіння за участю хору церкви с. Збуж.

Волонтери церкви ХВЄ села Радове відвезли 40 складометрів дров, одну тону картоплі та 7 тон паливних брикетів (закуплених за кошти Локницької ОТГ), для Кочубеївської військової адміністрації, Бериславського району Херсонської області. Також відправили півтори тони паливних пілет, солені огірки та помідори, овочі, сало, випічка, консервація для волонтерського штабу на Дніпропетровщині. Волонтери дякують Євангелькій Місіонерській Церкві міста Сакраменто та брату Лорансу з Канади, і всім небайдужим українцям за допомогу коштами для поїздки.

У відповідь на звернення Музиківської сільської військової адміністрації, церкви с. Карпилівка та Вири відправили 16 тон насіннєвої картоплі як допомогу місцевим жителям. Поїздку координував єпископ Володимир Бричка.

13 березня в селі Хотин Радивилівського району відбулись вибори диякона. На дияконське служіння був обраний Головчук Василь. В зібранні взяв участь старший пресвітер району Микола Кондратюк та служителі з сусідньої церкви.

В церкві «Божого Спасіння» відбулися навчання проповідників з Рівненського району. Також в Гощанському районі відбулися навчання.

15 березня в Харківську область було доставлено машину з дровами, буржуйками, картоплею. Всі ці продукти вкрай необхідні на даний час жителям даних районів.

16 березня в с. Глинськ відбулася духовно збудовча конференція для церков південного регіону Рівненщини. Сюди увійшли колишні Дубенський, Радивилівський, Млинівський, Демидівський, Здолбунівський та Острозький райони.

В церкві «Відродження» смт. Володимирець відбувся семінар для координаторів, відповідальних в табірному служінні та служіння дітям на тему «Я перед ними». З словом благословення звернусь до присутніх старший пресвітер району Сергій Секан. Віктор Вознюк говорив на тему «Мистецтво спілкування». Також під час панельного обговорення була можливість присутнім задавати питання для пресвітерів. До молитви подяки за проведений час закликав відповідальний за табірне служіння, пастор Михайло Бузян.

В смт. Гоща на дияконське служіння був рукопокладений Анатолій Монько, а також обрані ще двоє дияконів: Андрій Бортник та Леонід Штиба. В зібранні взяли участь заступник єпископа УЦХВЄ Рівненщини Петро Музичук, старший пресвітер району Петро Шпак.

Молодіжний хор разом із струнним оркестром з м. Радивилова відвідали церкву в селі Панталія. Відбулося гарне богослужіння. Словом поділився старший пресвітер району Микола Кондратюк.

17 березня, в церкві с.Тинне Сарненського району на пресвітерське служіння обрано Шудька Анатолія Івановича. В зібранні взяли участь єпископ Олександр Коток, заступник Олександр Кузьмич та старший пресвітер району Михайло Маковецький.

В церкві «Христа Спасителя» відбулось районне молодіжне служіння, на якому служили брати з Волині, а саме пастор церкви с. Котів Сергій Бас, а також слово для молоді мав Дмитро Березюк.

17 березня було проведено регіональну конференцію для північно-західного регіону, на якій були присутні старші служителі братерства. Нагадаю, до даного регіону відносяться колишні Володимирецький, Дубровицький, Зарічненський райони.

19 березня на Березнівщині розпочалися навчання для проповідників.

Церква с. Морочне знову доставила гуманітарну допомогу для людей які постраждали від війни та військовим. Цього разу дрова доставили в село Нововоронцовка, що на Херсонщині.

23 березня в церкві с.Чемерне Сарненського району відбулася духовно-збудовча конференція для служителів північно-східного регіону Рівненщини. Близько 200 братів, які зʼїхалися з різних церков, мали можливість отримати підбадьорення через проповіді та семінари, отримали відповіді на актуальні питання сьогодення, спільно молитися за потреби служителів, за братерство, за Україну.
В заході взяли участь ст.єпископ УЦХВЄ Анатолій Козачок, єпископ Рівненського обласного обʼєднання Олександр Коток та його заступники Олександр Чернюшок, Олександр Кузьмич, Микола Свірчук.

24 березня старший єпископ УЦХВЄ Анатолій Козачок разом з єпископом Рівненщини Олександром Котком відвідали церкву в с. Тинне. Анатолій Миколайович проповідував про надію на Бога Живого в будь якій ситуації. Олександр Адамович закликав до жертовного життя, служіння усім тим, хто має потребу.

в церкві с.Гремяче, на Острожчині, на служіння пресвітера було обрано Слободу Василя Володимировича із с.Стадники. В служінні взяли участь регіональний заступник Свірчук Микола, районний пресвітер Цинко Павло та пресвітер с.Стадники Хомін Микола.

Брати з Дубенського району (Дубенщини і Радивилівщини) з 22 по 24 березня мали поїздку на Херсонщину, де послужили людям в чотирьох селах: Іванове, Зарічне, Марїне і Твердомедове.
Звершили чотири служіння і роздали продуктові пакети. Сьогодні служили в церкві м Інгулець. Всього було роздано 300 пакетів, домашню випічку і картоплю. В поїздці взяли участь волонтер Віталій Куріч, благовісник Мусій Губеня, старший пресвітер Радивилівщини Микола Кондратюк, волонтер Олексій Гарбар та керівник молоді церкви м. Радивилів Вадим Амбіцкий.

Почесний єпископ Михайло Паночко відвідав церкву с. Біла Криниця, де пастором є перший заступник старшого пресвітера УЦХВЄ Рівненщини Олександр Чернюшок.
Михайло Степанович послужив словом на тему «Дія Духа Святого». Вкінці мали молитву за духовне обновлення. Багато віруючих відчули присутність і радість у Дусі Святому.

24 березня старші служителі братерства Анатолій Козачок, Олександр Коток та Олександр Кузьмич відвідали церкву «Відродження» м.Березне, де послужили проповіддю Божого Слова. Також після зібрання відбулася братерська бесіда з служителями Березнівського району.

Цього дня була проведена євангелізація у виправній колонії, де служили проповідю Слова Божого і співом брати і сестри з м. Вараш.

25 березня почесний єпископ УЦХВЄ Михайло Паночко та єпископ УЦХВЄ Рівненщини Олександр Коток відвідали святкове зібрання в с. Кідри.

Сімейна зустріч відбулася вчора в церкві «Христа Спасителя», на якій близько 50 сімей отримали благословенне слово, поради від сімʼї Віктора та Валентини Котяш.

Регіональний заступник Микола Свірчук відвідав вечірнє зібрання в с.Розваж на Острожчині. В зібранні також взяв участь старший пресвітер району Павло Цинко.

28 брезня на базі церкви с. Іллін відбулося вручення сертифікатів проповідників для колишніх Гощанського та Корецького районів. В зібранні взяли участь єпископ Олександр Коток, заступник та завідувач управління освіти в обласному об’єднанні Петро Музичук, ректор РДСА Олександр Трофімчук, декан Роман Мельник, старший пресвітер району Петро Шпак.

29 березня в Сарнах у спільній молитві за українську державу, військових, народ, зʼєднались представники різних християнських конфесій, представники влади, військові, волонтери, представники громадськості, керівники установ та організацій нашої громади. У проповідях та промовах молитовного ранку лунали слова про єдність, про важливість молитви особливо у складний для країни час. В заході взяли участь також пастори від УЦХВЄ, зокрема, єпископ Олександр Коток.

30 березня на базі церкви «Добрий Самарянин» с.Зозів пройшла обласна конференція тюремного служіння. Участь брали гурт Авен Єзер 2, заступник старшого пресвітера УЦХВЄ Рівненщини Петро Музичук, відповідальний за соціальний відділ Петро Балабак, директор місії «Добрий Самарянин» Ростислав Боришкевич, директор департаменту соціального служіння В’ячеслав Когут, заступник начальника Городищенської колонії #96 (Ярмощук В.) та брати, які відповідальні за тюремне служіння з різних міст: Сарнинщина, Вараш, Костопіль, Рівне, Київ, а також служителі місцевої церкви. Молитву за мир в Україні завершував капелан місцевої церкви.

В церкві «Христа Спасителя» м. Костопіль відбулася підліткове спілкування на тему: «Хто ти? Де ти? З ким ти?». Впродовж зібрання говорили про те, з ким дружать наші підлітки; чи всі друзі впливають на їх позитивно; де вони використовують свій вільний час і з ким; чи ми просто діти віруючих батьків чи ми християни, які знають Свого Небесного Батька. Промовою поділився брат Руслан Комар. На спілкуванні були присутні більше 50 підлітків.

В с. Поляни відбулася районна підліткова конференція на тему «Уроки біблійних підлітків».
Спікером конференції був Анатолій Кибукевич. Впродовж дня підлітки засвоїли 5 важливих уроків про етапи життя: знайти Бога; озброїтися; послужити; подолати спокуси; оточити вірними. Також, підлітки отримали відповіді на запитання, які в них виникли впродовж семінару.

31 березня у церкві «Святої Трійці» відбулася важлива подія — вручення сертифікатів про закінчення курсів для вчителів Недільної школи. 42 студенти успішно завершили навчання! Сертифікати вручали ректор Рівненської духовної семінарії і Академії Олександр Трофимчук та єпископ, старший пресвітер УЦХВЄ в Рівненській області Олександр Коток.

В с. Копани відбулося районе молодіжне служіння. Словом настанови та благословінням послужив Степан Євтушенко.

Церкви працюють, щоб воля Божа була така ж досконала на землі, як і на небі. Узагальнено про роботу Об’єданння дивіться в сюжеті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *