Про роботу церков УЦХВЄ Рівненщини за березень 2024 року розповідає керівник медіа відділу РОО УЦХВЄ Олександр Геніш.

Якщо говорити про останній місяць, який добігає завершення, ми маємо більше п’ятдесяти заходів, які були проведені церквами нашого об’єднання. Це і конференції, поїздки на схід, благодійні акції, рукопокладення, семінари і навчання. Більше ніж 50 різних заходів!

Місяць Березень був особливий тим, що за цей час було проведено 4 регіональні конференції за участю старших служителів, єпископів УЦХВЄ. Вони носили духовно-збудовчий характер. А також мали в собі ціль познайомитися ближче з новим керівництвом братерства. Ці чотири конференції охопили всі 300 церков області. Кожен пресвітер, диякон, молодіжний служитель мав змогу напрямку поставити запитання старшому єпископу.

Одним з основних напрямків служіння церков в цей час залишається соціальна робота. Певно більше 10 рейсів було здійснено на схід. Возили дрова, продукти, теплі речі, насіння, аптечки. Важко говорити про об’єми, бо не все можна порахувати. Але до прикладу, лише церква с. Радове відправила 40 складометрів дров, тону картоплі і 7 тон паливних брикетів (також багато продуктів). Таких церков є багато.

Велике пожвавлення відбувається в сфері навчання. В чотирьох районах організувалися курси для проповідників, в декількох інших районах – курси для вчителів Недільних шкіл і табірних працівників.

Церкви Рівненщини особливу увагу звертають на духовну складову. Ми віримо, що молитва має велику силу і тому багато церков мають щоденні молитви, які не припиняються з початку повномасштабної війни. Особисто знаю про церкву м. Дубно, яка молиться щоденно о 19 годині в Домі молитві, а о 22 по домах. І ця ініціатива не припиняється, бажаючих молитися не меншає.

Ми працюємо, щоб воля Божа була така ж досконала на землі, як і на небі. Нехай Бог усіх вас благословить.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *