30 березня в с. Поляни відбулася підліткова конференція на тему «Уроки біблійних підлітків». Цього ж дня у в церкві «Христа Спасителя» м.Костопіль пройшло підліткове спілкування на тему: «Хто ти? Де ти? З ким ти?»

Організатори розповідають, що через подібні заходи піклуються про молоде покоління. Адже навчаючи їх Божих істин, вони допомагають підліткам будувати стосунки з Богом. А це, своєю чергою, запорука щасливого життя.

Спікер конференції в с. Поляни Анатолій Кибукевич розповів підліткам про п’ять важливих життєвих уроків.

«Перший урок – це знайти Бога. Тобто, це наша віра та стосунки. Як в підлітковому віці Бог кликав Самуїла, так і в підлітковому віці кличе Бог вас. Важливо не просто знати про Бога, а почути голос Бога і побудувати з ним відносини. Другий урок – це озброїтися – отримати знання та навички. Біблійний приклад для усіх – це Даниїл та його троє друзів. Третій урок – це послужити. Мається на увазі поклик та вірність. Дівчинка з історії про Неємана розуміла, що Бог покликав її стати благословінням навіть для ворогів. Щоб бути цим благословінням, не потрібно бути спеціалістом, а просто бути готовим допомагати, як добрий самарянин. Четвертий урок – це долати спокуси. Даниїл і Йосип подолавши спокуси стали сильними особистостями у дорослому віці. П’ятий урок – це оточити себе вірними. Наше близьке оточення сильно формує ставлення до віри та до Бога» – наголосив Анатолій Кибукевич.

Також підлітки отримали відповіді на свої запитання, які в них виникли впродовж семінару. А ще мали чудову нагоду поспілкуватися, познайомитися між собою за смачним чаєм та перевірити свої знання під час гри.

У Костополі говорили про тих, з ким дружать підлітки, чи всі друзі впливають на них позитивно, де вони використовують свій вільний час і з ким. Словом настанови поділився брат Руслан Комар. На спілкуванні були присутніми 51 підліток.

Тетяна Пасько

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *