На базі церкви с. Новорічиця Вараського району 27 лютого відбувся навчальний семінар для вчителів Недільної школи на тему «Методи та форми роботи з підлітками».

Шклярук Руслан, відповідальний за підліткове служіння в Волинській області говорив про важливі аспекти, які необхідно врахувати в служінні підліткам.

«Максимально наповнюйте серце підлітків Божим Словом. Систематично організовуйте молитовні зібрання для підлітків. Подавайте духовну їжу відповідно до духовного росту. Залучайте підлітків до проведення богослужінь. Проводьте бесіди, аби дати можливість для підлітків відкритися. Періодично організовуйте розвантажувальні заходи» – порадив Шклярук Руслан тим, хто служить підліткам.

Спікер наголосив на важливості саме заохочення, а не примушування підлітків вивчати та діяти. Також говорили й про «трикутник», який ефективно формує світогляд та цінності підлітків: батьки, вчитель, церква.

Районний служитель Козяр Василь закликав вчителів допомагати підліткам зберегти себе чистими для Бога, аби Він надалі використовував їх для збудови Церкви.

«Однозначно подібні зустрічі варто проводити, адже вони підвищують кваліфікацію вчителя та сприяють зближенню підлітків з Богом» – поділився враженнями Євгеній Васерук, вчитель Недільної школи.

Після завершення семінару присутні мали зустріч-спілкування з підлітками на тему «Ісус – невичерпне джерело». Зустріч завершили молитвою за хрещення Святим Духом.

1 березня в Домі Молитви церкви с. Бугрин відбувся навчальний семінар для вчителів Недільних шкіл Гощанського та Корецького районів.

Роздумами про те «Які помилки ми допускаємо, коли служимо дітям» ділився Анатолій Кибукевич. Служитель звернув увагу на декілька помилок, які заважають у служінні дітям та підліткам:

1. Неясність.
2. Відсутність зростання особистості.
3. Не формуємо команду віри.
4. Не поступовий розвиток.
5. Не розвиваємо потенціал дітей.

Молитву благословіння зустрічі звершив старший пресвітер району Петро Шпак, а молитву подяки Богові за усіх тих, хто служить дітям та підліткам звершив Віктор Давидюк. Також вчителі Недільних шкіл Гощанського та Корецького районів приєдналися до ланцюжкового графіку молитви за служіння дітям та підліткам у Рівненській області Рівненщини.

Тетяна Пасько

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *