31 березня на базі церкви «Свята Трійця» (м. Рівне) відбулося вручення сертифікатів про успішне завершення початкового курсу підготовки вчителів Недільної школи на факультеті «Християнська Освіта» при Рівненській Духовній Семінарії та Академії ХВЄ (РДСА).

Упродовж дев’яти занять, які відбувалися щосуботи, студенти здобували знання та навички для успішного служіння дітям і підліткам.

«Після проходження курсів я помітив, що мені значно легше розповідати дітям біблійні історії. Знання, які я отримав, допомагають мені робити уроки цікавими та доступними. Я дуже радий, що отримав можливість повчитися і хочу продовжити своє навчання у РДСА» – поділився враженнями Герман Юрій з церкви «Христа Спасителя», м. Рівне.

Відповідальна за служіння дітям і підліткам в Рівненському районі Інна Парфенюк побажала усім студентам сили й мужності, щоб отримані знання втілити в життя й не зупинятися перед труднощами.

На врученні сертифікатів були присутні ректор РДСА Олександр Трофімчук, єпископ, старший пресвітер УЦХВЄ в Рівненській області Олександр Коток, пресвітер церкви «Святої Трійці» Павло Мельник, пресвітер церкви смт. Клевань Олександр Фінчук. Служителі благословили студентів у щирій молитві й поділилися мудрим словом настанови для їх подальшого служіння.

«Ми навчаємо дітей Божих істин, сіємо в їхні серця добре насіння Божого Слова. Це благословенна справа. Наповнювати дитячі серця Божим Словом – це правильна стратегія церкви. Хочу залишити усім студентам настанову зі Слова Божого: “А в великому домі знаходиться посуд не тільки золотий та срібний, але й дерев’яний та глиняний, і одні посудини на честь, а другі на нечесть. Отож, хто від цього очистить себе, буде посуд на честь, освячений, потрібний Володареві, приготований на всяке добре діло” (ІІ Тим. 2:20-21). Брати та сестри, пильнуйте, щоб своє життя проводити у святості й берегти свою чистоту перед Богом. Пильнуйте свої відносини з Богом. Чисту посудину Бог наповнює чистим, добрим, цінним, що ви зможете передавати тим, кого будете навчати» – наголосив єпископ Олександр Коток.

Нагадаємо, що раніше понад 100 студентів завершили навчання на курсах в Дубровицькому, Сарненському та Костопільському районах. Дякуємо Богу за можливість навчатися і навчати дітей та підлітків найважливішому – Божому Слову.

Тетяна Пасько

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *