16 березня в с. Глинськ відбулася духовно збудовча конференція для церков південного регіону Рівненщини. Сюди увійшли колишні Дубенський, Радивилівський, Млинівський, Демидівський, Здолбунівський та Острозький райони. Близько 160 братів мали змогу побути в братерській спільноті.

Пресвітер місцевої церкви, який також є заступником старшого пресвітера УЦХВЄ Рівненщини Микола Свірчук закликав до спільної молитви за благословіння конференції, зазначивши певні умови, які роблять молитву почутою. «Піднімати чисті руки без гніву та сумніву — ось заклик Божий через Писання», — сказав служитель.

Братським співом виконали псалом «Люблю твій Божий дім».

На запрошення братів юрист Дмитро Фіцик розповів про правові аспекти мобілізації та інших тем, які зараз є актуальними в країні.

Старший єпископ УЦХВЄ Анатолій Козачок виклав семінар на тему «Етика служителя».

Опісля був запропонований блок запитань-відповідей. Братів цікавили запитання щодо потенційної експансії лежехаризматії, пояснення щодо останніх рішень правління, практичної духовності.

«Я люблю щирість та відкритість. Моє бажання зараз відчути серце братерства. Ми маємо цінувати братерством і підтримувати його, служити одне одному», — сказав старший єпископ.

Усі погодилися з тим, що потрібно розвивати площадки для живої дискусії, діалогу.

Єпископ Олександр Коток поділився речами, які мотивують та надихають на служіння та чисте побожне життя. Помолились за потреби одне одного. Брати з власного досвіду засвідчили, як діяла молитва з оливопомазанням.

Перший заступник старшого пресвітера УЦХВЄ Рівненщини Олександр Чернюшок вкінці закликав до молитви за Україну, перед цим звершивши молитву за старших служителів братерства. Стараннями місцевої церкви був організований обід, за яким продовжилося особистісне братерське спілкування!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *