Зокрема, 4 лютого в селі Тріскині (Сарненський район) відбувся підлітковий семінар на тему «Характер».

Майже 400 слухачів віком від 11 до 16 років отримали не лише хороші знання, але й чимало практичних порад для свого особистого життя.

Основою семінару були слова з книги Приповістей: «Привчай юнака до дороги його, і він, як постаріється, не уступиться з неї» (Пр. 22:6).

Відповідальний за служіння підліткам у церкві «Свята Трійця» (м. Рівне) на головний спікер семінару Боришкевич Назар звернув увагу слухачів на декілька запитань: Який буває характер? Як він формує людину? Як він формує духовне життя? Які наслідки прояву характеру? Також поділився власним досвідом. А на прикладі біблійного героя царя Давида розповів, як прояв добрих якостей характеру йде на користь.

«У характері Давида ми бачимо лагідність, мудрість, послух, смирення. Від характеру залежить чи наближаємося ми до Бога, чи віддаляємося. Дивлячись на підлітків, я бачив які вони щирі та прості у своєму бажанні змінюватися на краще. Бог благословив цей семінар і ми молимося про те, щоб кожен із нас у своєму характері відображав Бога» – розповів Назар.

Василь Каленик, проповідник з церкви «Свята Трійця» провів для підлітків цікаву біблійну вікторину.

«На мою думку, обрана тема актуальна, добре викладена, з хорошим підходом і правильними порадами» – поділився враженнями Сергійчук Олександр, диякон церкви с. Малі Цепцевичі.

Тетяна Пасько

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *