28 січня в церкві с.Серники (Зарічненська громада) відбулося районне підліткове служіння молитовного напрямку. Участь брали підлітки з помісної церкви, ділились словом і завершували молитви служителі церков.

Організували та провели захід відповідальні за служіння дітям і підліткам Зарічненськьої громади за підтримки старшого служителя Козяра Василя. Присутніх було понад 500, серед яких 250 – це підлітки з різних церков. На богослужінні були присутні також старший служитель району, пресвітери та диякони з інших церков, відповідальний за молодіжне служіння в районі та запрошений служитель Арсен Апсетаров з церкви с. Маневичі.

Як розповіли організатори, мета проведення такого богослужіння – це сприяння тому, щоб підлітки загорілись любов’ю до молитви та служіння Богові.

Розпочав богослужіння пастор помісної церкви, наголосивши: «Якщо у твоєму житті будуть такі обставини, що тобі буде здаватися наче чотири стіни навколо тебе і немає виходу, то пам’ятай – над тобою є небо! Молися і Бог тебе почує».

Взяли участь підлітки помісної церкви, які послужили співом, проповіддю та віршем. Давид Корнійчук сказав проповідь на тему «Чи легко бути богобійним у складний час?» Андрій Червінський розповів вірш, в якому говорилося, що навіть коли розум каже тобі, що це неможливо, то Богові все можливо!

«Розігрівай у собі Божого дар. Ми будем горіти тими, що ми в собі розігріваємо, чим себе наповняємо» – говорив пастор церкви с.Морочне.

Зі словом підбадьорення для підлітків та їх наставників звернувся старший служитель район Козяр Василь. Опісля за них була звершена молитва.

Пастор церкви села Радове поділився прикладами з особистого життя та застерігав про небезпеки підліткового віку. Розповівши євангельську притчу про блудного сина, служитель наголосив, що підлітковий вік – це час, коли є ризик зробити багато помилок, про які потім доведеться шкодувати. Для того, аби уникнути цього, потрібно цілком своє серце віддати для Бога і в жодному разі не залишити чогось особистого.

«Хто твій учитель? Наші перші вчителі – це батьки. Їхні думки, поведінка, судження про інших залишають як позитивний, так і негативний вплив. Тому дуже важливо вкладати у своїх дітей тільки хороше! Чому в дітей, які зустріли Єлисея вирвалося з вуст «Ходи, лисий»? Можливо, вони чули негативну оцінку про Божого чоловіка у своїх домівках від батьків чи від інших авторитетних для них людей?» – прикладами з Біблії та особистого життя ділився служитель Арсен Апсетаров.

Завершуючи богослужіння служителі звершили ревну молитву за молоде покоління. Багато підлітків виявили бажання, щоб за них помолилися особисто. Після богослужіння, радісні та підбадьорені, всі мали можливість познайомитись один з одним та поспілкуватися, смакуючи чаєм з солодощами.

«Щиро дякую Богу, що дарував нам такий добрий час для проведення підліткового служіння та всім організаторам. Дуже гарне було богослужіння: доступні й зрозумілі проповіді, гарно запам’ятались настанови на майбутнє, дуже сподобалась остання проповідь брата Арсена та молитва за усіх нас. Було дуже приємно готуватись до богослужіння, бути учасником у ньому для слави Божої, зустріти своїх багатьох друзів і познайомитися з багатьма новими. Хочеться, щоб ще проходили подібні богослужіння» – поділилася враженнями Парчук Ельміра з села Серники.

Тетяна Пасько

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *