Про те, як зберегти молоде покоління говорили на робочій зустрічі управління служіння дітям та підліткам Рівненького обласного об’єднання УЦХВЄ, яка відбулася 10 лютого.

Перший заступник старшого пресвітера Рівненської області Олександр Чернюшок поділився важливим словом настанови.

«У Слові Божому сказано: «Досліджуйте, що приємне Господеві» (Єф. 5:10). Для нас це значить прикладати максимум зусиль, щоб виконати Боже доручення, жити по Божій волі й робити усе, як для Господа. Пам’ятайте: хто йде вгору, той досягне вершини» – наголосив служитель.

Оксана Рощук, відповідальна за служіння дітям та підліткам в Рівненській області, коротко підвела підсумки служіння у 2023 році,  подякувала усім присутнім за їхню невтомну працю і хороші результати.

 Декан факультету християнської освіти Рівненської Духовної Семінарії Інна Алконова та викладач Олена Ціос провели для присутніх декілька важливих практичних занять на тему: «Як знайти ресурс у складні часи?» Адже для того, аби зберегти молоде покоління, нам потрібно мати сили, щоб виконати це завдання.

Учасники розбивали горнятка, а потім склеювали шматочок за шматочком і кожен «шрам» покривали золотою фарбою.

Організатори при цьому наголосили, що для того, аби пережити складні часи, необхідно триматися разом і шукати перемоги у дрібницях.

Завдання було не з легких, але кожен зібрав своє горнятко, яке після усіх процедур вийшло уже новим шедевром. Усі зрозуміли, що навіть у найважчих обставинах Бог дає можливість для відновлення, щоб бути ще більш ефективним у служінні.

Кожне завдання було ретельно продумане і добре підготовлене. Учасники змогли відпочити, отримати відповіді на свої запитання, ще раз усвідомити свою цінність та унікальність в Божих очах.

Також на зустрічі було вирішено започаткувати молитовний ланцюжок в Рівненській області за служіння дітям і підліткам. Кожного дня представники одного з районів будуть підтримувати в молитві своїх співпрацівників.

Тетяна Пасько

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *