Навіть у перші дні нового року церкви Рівненщини не мали відпусток, служіння Богу не припинялося.

27 грудня в смт. Демидівка провели євангелізаційне зібрання для лікарів та медиків Демидівської лікарні. В зібранні взяли участь єпископ Олександр Коток, старший пресвітер району Василь Глабець, пастор-місіонер Степан Комар, гурт Авен-Єзер 2.

На базі церкви села Блажове Рокитнівського району було організовано зїзд молоді церков с. Познань, Глине, Хміль, Блажове. В зібранні взяли участь старший пресвітер району Михайло Лесковець, відповідальний за відділ благовістя у районі Павло Маринич, також були присутні служителі районної ради. Загалом учасники мали чудове спілкування, молодь отримала відповіді на різні актуальні питання, брати ділилися словом настанови, надихали молодь на служіння Господу.

2 січня відбулася зустріч служителів Демидівського району разом з дружинами. Присутні мали молитву та гарне спілкування.

Церква села Радове відправила фуру дров на Херсонщину.

8 січня відійшов у вічність почесний пресвітер церкви с.Познань Рокитнівського р-ну Мисечко Омельян Йосипович.

14 січня в церкві с. Яполоть на дияконське служіння були рукопокладені Свінтозельський Віталій та Дідовець Олександр. Священнодію звершував заступник єпископа УЦХВЄ Рівненщини Петро Музичук, старший пресвітер району Петро Каплюк та інші служителі.

В с. Малий Жолудськ відбулося подвійне свято — посвята новозбудованого молитовного будинку та 30-річний ювілей церкви. В зібранні взяли участь почесний єпископ Михайло Паночко, єпископ Олександр Коток, заступник Степан Килюшик, старший пресвітер району Сергій Секан, народний депутат України Віктор М’ялик та інші гості.

15 січня в приміщені церкви «Божого спасіння» м. Рівне відбулась зустріч служителів Рівненського р-ну. На зустріч був запрошений перекладач Біблії Валерій Громов.

За участі Церкви «Христа Спасителя» та Рівненської Духовної Семінарії і Академії у місті Костопіль розпочалися “Курси проповідника”. Близько 50 студентів вже вдосконалюють свої духовні та проповідницькі навички завдяки цьому навчанню. Пастор церкви, Славінський Анатолій Федорович, відкрив навчання молитвою за благословіння цього навчального процесу. Ректор семінарії, Олександр Трофімчук, висловив побажання благословіння для успішного навчання.
Академічний декан, Роман Мельник, коротко вказав на основні аспекти навчання, наголошуючи на важливості духовного розвитку. Викладач, Віктор Федорович Котяш, розпочав навчання студентів першою лекцією “Проповідь в силі Духа Святого”.

20 січня на базі церкви с.Могиляни відбулась районна зустріч вдів та вдівців, в якій взяли участь перший заступник єпископа області Олександр Чернюшок з дружиною Жанною, відповідальною за сестринське служіння в області, регіональний заступник Микола Свірчук, пастори району.
В другій частині пастори з участю старших служителів мали робочу зустріч. Після смачного обіду всі отримали продуктові набори та календарі.

У Вараському р-ні на базі церкви с.Новорічиця пройшов навчальний семінар на тему «Душеопікунство у складні часи». Учасниками семінару були вчителі недільних шкіл та керівники молоді. Також були присутні служителі церков та старший служитель р-ну Василь Козяр. Викладали матеріал декан факультету християнської освіти Рівненської Духовної Семінарії Інна Алконова та викладач Олена Ціос. Семінар був дуже актуальним та корисним, адже учасники не тільки збагатились теоретичними знаннями, але і за допомогою творчих завдань змогли засвоїти матеріал на практиці.

В Домі молитви церкви ХВЄ с. Чемерне відбувся навчальний семінар для вчителів Недільних шкіл Сарненського та Дубровицького районів на тему: «Як долати лихо і стати на шлях зцілення душевних травм». Викладав семінар Сергій Манелюк.

В с.Старе Село, відбулась молодіжна районна конференція на тему: «Із сили в силу, із віри в віру»
Словом ділилися служителі церков УЦХВЄ: почесний єпископ Михайло Паночко, заступник єпископа УЦХВЄ Рівненщини Олександр Кузьмич, старший пресвітер району Михайло Лесковець.
Опісля молодь могла задати актуальні питання, на які були дані відверті відповіді.

21 січня в м. Костопіль відбувся випуск вчителів Недільної школи Костопільщини. Було вручено 43 сертифікати.

В с. Лозки відбулося відкриття Дому молитви. В урочистому зібранні взяли участь почесний єпископ Михайло Паночко, єпископ Олександр Коток, заступник Степан Килюшик, старший пресвітер району Сергій Секан, пастори сусідніх церков, гості з Волині, староста села.

20 січня у м. Коростені відбулася річна звітна конференція церков Житомирського обласного Об’єднання УЦХВЄ. Гаслом конференції були такі слова зі Святого Писання: «…А народ, що знає свого Бога, зміцніє та й діятиме» (Даниїла 11: 32). На конференції був присутній старший пресвітер Рівненського обласного об’єднання УЦХВЄ Олександр Коток, а також 75 пасторів, місіонерів та служителів різних напрямків.

21 січня почесний єпископ УЦХВЄ Михайло Паночко та єпископ Олександр Коток відвідали зібрання в с. Олександрія. Служіння та спілкування пройшло в хорошій атмосфері.

В приміщенні церкви «Божого спасіння» різдвяна зустріч для підлітків Рівненського району, на якій були присутні понад 200 молодих людей.

В церкві с. Великий Жолудськ на дияконське служіння були рукопокладені Кухарець Ігор Васильович та Шевчук Григорій Леонтійович. Служіння рукопокладення звершували заступник єпископа Степан Килюшик, старший пресвітер району Сергій Секан і пресвітер с. Кідри Сергій Кібиш.

На базі Церкви ХВЄ м. Здолбунів відбулася зустріч з сімями загиблих і зниклих безвісті по Здолбунівській ОТГ.

Церква с. Новорічиця за підтримки Рівненського обласного об’єднання УЦХВЄ відправили фуру дров на Херсонщину на деокуповані території.

Церква с. Обсіч, що на Рокитнівщині, відкрила свої двері для військових, допомагаючи їм.

28 січня на базі церкви с.Малинськ Березнівського району відбулася районна духовно-збудовча жіноча конференція. Настановами з Божого Слова поділилися заст.єпископа УЦХВЄ Рівненщини Олександр Кузьмич, ст.пресвітер району Анатолій Бойчук, пастор-вчитель Олександр Гроц.

В церкві с. Малий Жолудськ відбулося служіння для вдів (з декількох сіл). В зібранні взяли участь старший пресвітер району Сергій Секан, відповідальний за соціальний відділ Петро Балабак і Михайло Турчик, служителі сусідніх церков. Брати служили словом підбадьорення, опісля була організована гостина та вручені продуктові набори.

Старший пресвітер Рокитнівщини Михайло Лесковець з молодіжним хором відвідали церкву в с. Гута, де пастором є Анатолій Лещик. Вечірнє служіння брати відвідали в с. Корост.

В смт. Степань відбулося районне молодіжне служіння. Перший заступник єпископа УЦХВЄ Рівненщини Олександр Чернюшок, завідувач управління молоді Віктор Давидюк, керівник молоді Микола Белоус говорили на тему «Чисті дошлюбні відносини». Зібрання відбулося за участю струнного оркестру.

Церква с. Рафалівка, спільно з обласним Об’єднанням УЦХВЄ, різносторонньо допомагає нашим співвітчизникам. Цього разу спробували щось нове: для воїнів підготували 80 банок тушонки, 50 банок паштету, 30 відеречок сала з часником, 50 кусків копченого сала, 50 кусків сала соленого, 50 палок ковбаси, копчені ребра.

27 січня в офісі УЦХВЄ в Рівному відбулася нарада медіа команди УЦХВЄ, в якій взяли участь директор департаменту зовнішніх та міжнародних зв’язків УЦХВЄ Юрій Кулакевич, контент-редактор Ірина Боровкова, фахівець з комунікацій та зв’язків з громадськістю, PR і брендінгу Ірина Котвинська (Наумець), відповідальний за медіа Олександр Геніш, журналістка журналу «Благовісник» Ольга Міцевська та менеджер InstalGod TV Віталій Колодницький. Було розпочато роботу над розробкою комунікаційної стратегії УЦХВЄ згідно тієї стратегії розвитку, яка була прийнята братерством на одній із зустрічей. 30 січня відбулася наступна чергова робоча зустріч команди.

Рівненська Духовна Семінарія і Академія не зупиняється на досягнутому і продовжує розвивати навчальні можливості для своїх студентів-магістрантів. З 22 по 26 січня, спільно з International Bible Seminary, відбулась друга сесія для студентів 1 курсу програми «Магістр в прикладному Богослов’ї». Під час цієї сесії студенти отримали змогу вивчати предмети, такі як «Конфліктологія» з викладачем Ростиславом Мурахом та «Екзегетична методологія Новозавітнього дослідження» з викладачем Станіславом Степанченко.

Церква с.Ясногірка, за підтримки Рівненського обласного об’єднання УЦХВЄ, відправила чергову фуру дров, зібрану спільно з мешканцями села для воїнів ЗСУ, які несуть службу на Херсонському напрямку. Також відправлено гуманітарну допомогу у вигляді продуктів харчування, теплого одягу та взуття, ковдр, матрасів, пакуночків-боксів.

Церкви с. Сопачів, Бишляк, Телковичі, Озерці, Володимирець заготовили 20 складометрів дров, придбали каністри пального, мопед. Все це було доставлено на Херсонщину (Афанасівка, Юрівка, Снігурівка).

Потужна соціальна й духовна робота церков УЦХВЄ Рівненщини продовжується! Розуміючи цінність часу в який живемо, а також відповідальність перед Богом, будемо використовувати кожну можливість робити добро!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *