За такою темою у двох церквах Вараського району 20 січня відбулися навчальні семінари.

Зокрема, в Домі молитви церкви ХВЄ с. Чемерне відбувся навчальний семінар для вчителів Недільної школи на тему «Як долати лихо і стати на шлях зцілення душевних травм? Викладав семінар служитель Манелюк Сергій Володимирович.

«Дана тема є актуальною для всіх. На семінарі ми розглянули такі питання: Що відбувається з нашим організмом, коли переживаємо травму? Чим ми можемо допомогти собі та іншим коли стається якась ситуація, аварія, вибух, пожежа? Як допомогти людині в кризі? Моральні травми та як допомогти людині хто отримав моральну травму. Дитячі травми і як допомогти дитині яка отримала травму. Також студенти мали практичні завдання, на яких з допомогою біблійних ситуацій давали відповіді на два питання: Як реагував біблійний герой на ситуацію? Як на цю ситуацію реагував Бог? Кожний студент отримав багато практичних порад для свого служіння» – розповіла подробиці семінару Яковлєва Тамара, відповідальна за служіння дітям і підліткам в Костопільському районі.

На базі церкви с.Новорічиця відбувся навчальний семінар на тему «Душеопікунство у складні часи». Декан факультету християнської освіти Рівненської Духовної Семінарії Інна Алконова та викладач Олена Ціос за допомогою творчих завдань допомогли учасникам засвоїти актуальний для нинішнього часу матеріал. Учасниками семінару були вчителі Недільної школи та керівники молоді. Також були присутні служителі церков та старший служитель району.

Пасько Тетяна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *