Останні два місяці п’ятидесятницьке братерство Рівненщини займалося соціальною роботою, проводило збудовчі конференції, а також звітувало за прожитий рік.

4 листопада в церкві м.Костопіль розпочали курси для вчителів НШ Костопільського району.

Відбулося районне молодіжне зібрання в селі Смордва, що на Млинівщині. Також зїздне молодіжне відбулося в церкві с. Мутвиця (Зарічненщина).

5 листопада в церкві с.Довге Сарненського району на дияконське служіння рукопокладено Когута Миколу Йосиповича, Троцковця Святослава Миколайовича, Бігуна Святослава Васильовича. Молитву посвячення звершували заступпник єпископа УЦХВЄ Рівненщини Олександр Кузьмич, ст.пресвітер району Михайло Маковецький, пастор місцевої церкви Олександр Троцковець.

В церкві с. Городець Сарненського району був обраний на дияконське служіння Басік Михайло Миколайович. В зібрані взяли участь заступник єпископа УЦХВЄ Рівненщини Степан Килюшик, пресвітери Михайло Бузян та Олексій Кічола.

Зїздне молодіжне зібрання відбулося в Кідрах, а в церкві с. Іллін — молодіжне районне свято Подяки. Було присутніх понад 200 молоді, які після служіння мали спілкування за святковою вечерею.

8 грудня відбулася звітна конференція Острозького р-ну.

Впродовж двох днів, разом з відповідальним за місіонерський відділ в УЦХВЄ Рівненщини Олександром Фінчуком, відповідальним за медіа Олександром Геніш, відвідали декілька місіонерських станцій на Рівненщині, зокрема, в с. Головниця, Андрусіїв, Кустин, Шубків, Баболоки, Рогізне, Береги, Владиславівка та Підгайці.
Наші місіонери постійно працюють та потребують підтримки, як духовної, так і матеріальної. В деяких місцях є необхідність в перекриттю даху, реконструкції будинку, кімнат для проведення зібрань, недільних шкіл. В планах є також будівництво нових будинків.
Продовжуймо підтримувати місіонерське служіння в області, не забуваймо і про одноразовий збір в церквах на це служіння.

Буржуйки на Донеччину відправила місія “Добрий Самарянин”, а також Рівненський міжнародний ХАБ, Рівненське обласне Об’єднання УЦХВЄ завантажили автомобіль продуктами. Доставити вантаж вирушив старший пресвітер Рівненського району В’ячеслав Марчук.

25 тон продуктів відправили сьогодні в Херсонську обл. церкви сіл Сопачів, Щоків, Половлі, Воронки, Борова, Озірці. В благодійній справі взяв участь також відповідальний за соціальне служіння Михайло Турчик.

12 листопада свято подяки за врожай відбулося в церкві ХВЄ с. Панталія Дубенського району. В зібранні взяли участь заступник єпископа УЦХВЄ Рівненщини Микола Свірчук, Степан Євтушенко, Василь Скаржинець та інші служителі.

Молодь церкви «Переображення» м.Сарни відвідала церкву у Глушиці. В зібранні взяв участь також старший пресвітер Сарненського району Михайло Маковецький.

День подяки відбувся в с. Довгошиї. Співом служив хор церкви с. Борбин. В зібранні заключне слово мав старший пресвітер Млинівського району Вадим Полицяк.

12 листопада в церкві с. Зарічне Радивилівського району відбулись вибори диякона. На дияконське служіння був обраний Ковальчук Андрій Олександрович. В служінні взяли участь старший пресвітер Радивилівського району Микола Кондратюк та служителі Дмитро Демчук, Руслан Чайка і почесний пресвітер Василь Михайлович Бортник.

День подяки відбувся в церкві с. Звіздівка. В зібранні взяли участь перший заступник єпископа УЦХВЄ Рівненщини Олександр Чернюшок, Петро Каплюк, Анатолій Лещик, Олександр Фінчук та інші служителі церков, також гості з Волині.

В селі Зозів Рівненського району пройшло святкове зібрання приурочене до третьої річниці дому милосердя. На зібранні були присутні місцеві служителі, відповідальний за соціальне служіння Петро Балабак. Співом служив гурт «Сімʼя Боришкевич» заключне слово мав Василь Боришкевич. Капелани місцевої церкви молились за військових та мир в Україні.

Проживши майже 69 років відійшов у вічність почесний пресвітер Церкви «Благодать» м. Вараш Гейко Георгій Данилович. Прощальне служіння відбудеться 14 листопада 11 год. в домі молитви м. Вараш. Щире співчуття дітям і всій родині!

Спільна нарада служителів юридичного та соціального департаментів УЦХВЄ відбулася у Києві 11 листопада. Учасники, а це адвокати, нотаріуси, реєстратори, юристи та капелани, обговорили правові аспекти служіння капеланів у державних структурах, вплив Церкви на законотворчі процеси тощо.

16 листопада відбулася річна звітна конференція Здолбунівського району.

17 листопада відбулася річна звітна конференція Демидівського району.

18 листопада в м.Тернополі відбулася звітно-виборча конференція Тернопільського Обласного Об’єднання УЦХВЄ, на якому було обрано нове керівництво. Старшим пресвітером обрано Шведа Сергія Володимировича, першим заступником Гука Олександра Петровича, заступником Калитюка Миколу Антоновича та Серединського Миколу Максимовича скарбником. Виборчий процес провадив старший єпископ УЦХВЄ Козачок Анатолій Миколайович.

19 листопада в церкві с.Кураж Острозького р-ну відбулось рукопокладання на служіння пастора Демчука Володимира та на служіння диякона Новіцького Володимира.
Рукопокладення звершували перший заступник єпископа УЦХВЄ Рівненщини Олександр Чернюшок, заступник Микола Свірчук та старший пресвітер району Павло Цинко.

В церкві “Святої Трійці” м. Рівне відбулося урочисте служіння з нагоди рукопокладання братів на служіння: на пресвітерське служіння був рукопокладений Боришкевич Роман Вікторович, на дияконське служіння — Давидюк Олександр Вікторович та Ярема Андрій Васильович.
Служіння рукопокладання звершували старший єпископ Анатолій Козачок, єпископ Олександр Коток, єпископ Михайло Близнюк, районний пресвітер В’ячеслав Марчук, пресвітери Павло Мельник та Володимир Савочка.

В церкві «Добрий Самарянин» м. Рівне відбувся День Подяки. Святкове зібрання відвідали багато рівненчан, кожний бажаючий в подарунок отримав Новий Завіт. Співом служив гурт «Авен-Езер», «Авен-Езер 2».

20 листопада відбулася річна звітна конференція церков Рівненського району.

21 листопада відбулася звітна районна конференція Костопільського району.

23 листопада відбулася річна звітна конференція церков Радивилівського району.

25 листопада відбулася звітна районна конференція для церков Дубенського району.

25 листопада розпочалось навчання дитячих працівників в м. Сарни.

25 листопада на базі «Наша Оселя» відділ табірного служіння провели зустріч для відповідальних, координаторів та організаторів дитячих таборів нашої області. З словом благословення та підбадьорення звернувся єпископ Олександра Коток, Володимир Килюшик розповів про початки табірного служіння. Юра Ковальчук з Волині розповів як табір проводили після окупації, на Чернігівщині. Кожен з учасників надихали служити і доносити дітям цінності Євангелії. Співом служила група братів з с. Перетоки. Присутні мали гарний час для молитви та спілкування в дружній атмосфері.

26 листопада в «Світанковій зорі» були обрані 5 дияконів: Рощук Федір, Прит Ігор, Назарук Сергій, Іванюк Андрій, Бабак Віктор. В зібранні взяв участь заступник єпископа УЦХВЄ Рівненщини Петро Музичук.

25 листопада церква села Познань разом із Обласним Обєднанням УЦХВЄ Рівненщини відправила 48 складометрів дров. Допомогу було доставлено в Херсонську область, села Високопіля та Архангельське. Слова вдячності людей, які отримали допомогу дивіться невдовзі на ютуб каналі Об’єднання.

В церкві с. Колесники Гощанського району сьогодні обрали двох дияконів: Ковальчук Віталія і Шляховчук Павла. В зібранні взяли участь заступник єпископа Петро Музичук та старший пресвітер району Петро Шпак.

Церкву в с. Зарічне Радивилівського району відвідав Михайло Паночко і пресвітери сусідніх церков.

Зʼїздне молодіжне служіння Рівненського району пройшло в церкві «Добрий самарянин». Зібрання відвідав старший пресвітер району В’ячеслав Марчук.

26 листопада районна молодіжна конференція відбулася в м.Сарни. Словом на тему «Будь зразком» служили єпископ Олександр Коток та завідувач управління молоді Віктор Давидюк.

27 листопада відбулася звітна конференція церков Гощанського району.

Церква с. Селець Дубровецького р-ну відзначила 100-річчя. Урочисте зібрання відвідали чимало гостей, серед яких почесний єпископ Михайло Паночко, єпископ Олександр Коток, народний депутат України Віктор М’ялик та інші.

6-7 грудня на Рівненщині відбулося засідання Комітету УЦХВЄ, під час якого затвердили рішення щодо оздоровлення ситуації навколо молодіжної конференції «Є місія», яка відбулася 25 листопада.

Під час чергового засідання Комітету старші служителі братерства затвердили нових директорів трьох департаментів: молодіжного, благовістя та сімейного.

Члени Комітету подякували за щоденну невтомну працю Олександру Попчуку, який багато років поспіль плекав та розвивав Департамент благовістя. Його справу на цій посаді продовжить Володимир Бобик, пастор з м. Пирятина, Полтавської області.

Молодіжний департамент очолив Василь Черняк, лідер молоді з Івано-Франківщини. Він замінив Івана Білика, котрий, в свою чергу, очолить у братерстві напрямок стратегічного розвитку.

Сімейний департамент, який раніше очолював єпископ Володимир Бричка, теж отримав нового керівника. Ним став Костянтин Мельник, пастор церкви «Філадельфія» з м. Кривий Ріг.

10 грудня в церкві с. Дерев’яне Рівненського р-ну на пресвітерське служіння був обраний Червань Іван, а дияконом — Віталій Семенчук. В зібранні взяв участь заступник єпископа УЦХВЄ Рівненщини Петро Музичук.

В смт.Зарічне відбулася вже заключна в області річна звітна конференція служителів Зарічнянського району.

В церкві с. Острожець Млинівського району відбулося рукопокладення на пресвітерське служіння Юсенка Івана Петровича і на дияконське служіння Мудрика Юрія Івановича. В зібранні взяли участь перший заступник єпископа УЦХВЄ Рівненщини Олександр Чернюшок, заступник Микола Свірчук.

В неділю, 10 грудня, для молоді Зарічненського району відбувся семінар на тему “Як розпізнати голос Божий”.

13 грудня в церкві «Христа Спасителя» м. Костопіль відбулася молодіжна зустріч молоді району. Словом служили перший заступник єпископа УЦХВЄ Рівненщини Олександр Чернюшок та завідувач управління молоді в об’єднанні Віктор Давидюк.

Впродовж двох днів, 12-13 грудня, на базі місії «Добрий Самарянин» в Рівному відбулася нарада департаменту місій, в якій взяли участь зокрема старший єпископ УЦХВЄ Анатолій Козачок, єпископ УЦХВЄ Рівненщини Олександр Коток, єпископ Микола Синюк, директор місії «Добрий Самарянин» Ростислав Боришкевич та інші служителі.

17 грудня в церкві ХВЄ с. Могиляни відбулося звітне річне зібрання.

В церкві м. Радивилів відбулася сестринська конференція на тему «Хто Я». В зібранні взяли участь спікер Інна Алконова, відповідальна за сестринське служіння Жана Чернюшок, Марія Мельник, Людмила Трофімчук. Заключну проповідь і молитву благословення звершив перший заступник єпископа Олександр Чернюшок. На конференції було присутніх більше 100 сестер.

Єпископ УЦХВЄ Рівненщини Олександр Коток на ранковому зібранні відвідав церкву «Христа Спасителя» в Тинному (Рівне). На вечірньому — церкву в м. Березне.

Сьогодні, 17 грудня, в церкві «Божого спасіння» м.Сарни відбулося з‘їздне молодіжне зібрання. Настановами з Божого слова поділився заступник єпископа УЦХВЄ Рівненщини Олександр Кузьмич.

У суботу 16 грудня відбулась зустріч служителів Вараського району із єпископом Рівненської О. А. Котком та почесним єпископом УЦХВЄ М.С. Паночко. Старші браття ділились словами настанови. Під час обговорення були озвучені актуальні запитання, на які були отримані відверті відповіді. Годинами пізніше відбулась конференція для молоді району, на якій словом настанови ділився М.С. Паночко, після якої відбулось обговорення актуальних тем.

В церкві с. Довговоля Вараського р-ну відбулось урочисте зібрання, на яке зʼїхались служителі церков, щоб благословити молодь, яка закінчила навчання вчителів недільних шкіл.
Вручав сертифікат про закінчення навчання ректор РДСА Олександр Трофімчук.
Завершив це зібрання старший пресвітер району Сергій Секан.

Відбулася зустріч Ради опікунів РДСА, на якій було заслухано звіт, озвучені певні плани на майбутнє. Духовна семінарія навіть в часи війни зуміла зорганізуватися для здійснення ефективної роботи, навчання студентів.

18 грудня церква села Познань, разом з Місією «Добрий Самарянин», відправили машину дров (близько 50 складометрів) на Херсонщину.

З перших днів війни церква ХВЄ с.Ясногірка служить різним категоріям співвітчизників, які постраждали внаслідок бойових дій. Особливий акцент робиться на підтримку вояків ЗСУ, які захищають нашу країну на різних напрямках. Їм надається різноманітна допомога. Так цими днями відправлено чергову фуру дров, заготовлених християнами місцевої церкви, для хлопців і дівчат, які несуть службу на Херсонщині. Рівнененське обласне об‘єднання УЦХВЄ та євангельська церква м.Ері США підтримали проєкт фінансово, покривши транспортні витрати. Щира вдячність всім небайдужим, хто в цей надскладний для Украіни час, не стоїть осторонь, а щиро і жертовно допомагає чим може.

Церкви с. Купеля, Обсіч і Дубно спільно з єпископом Володимиром Бричкою відправили дрова на Миколаїв та Херсон.

19 грудня відбулася підсумкова зустріч відповідальних за медіа в областях. Учасники дякували Богові за пройдений рік, аналізували роботу, планували напрямки діяльності на рік наступний. ПРо медіаслужіння на Рівненщині розповів відповідальний за відділ Олександр Геніш.

Церква села Радове відправили в Запоріжжя фуру дров, 2.5 тони води, 26 відер солених огірків.

20 грудня в церкві с.Поляна Сарненського району на дияконське служіння було обрано Конька Павла Лук‘яновича та Конька Петра Юхимовича. В зібранні взяли участь єпископ УЦХВЄ Рівненщини Олександр Коток, заступник Олександр Кузьмич, старший пресвітер Сарненського району Михайло Маковецький, пресвітер смт. Степань Володимир Савочка та почесний пастор Ярема Володимир.

15 грудня було доставлено дві фури із вантажем в Бериславський район, Херсонської області. У благодійні справі взяли участь церкви ХВЄ Зарічненщини. Церква с. Морочне заготовила дрова, інші церкви долучилися і взяли участь у зборі огородини, також церкви взяли на себе частину фінансових витрат. Подяка підприємцям, які вже не вперше надають транспорт на цю справу.

22 грудня сімейна зустріч за участю почесного єпископа Михайла Паночка та єпископа Олександра Котка 19 грудня пройшла в церкві «Христа Спасителя» м. Костопіль. Михайло Степанович говорив про «Наріжні камені щасливої сім’ї».

На базі церкви м. Здолбунів відбулося благословенне спілкування служителів з вдовами і вдівцями Здолбунівського району. В зібранні взяли участь заступник єпископа Микола Свірчук, відповідальний за соціальний відділ Петро Балабак, старший пресвітер району Василь Кондратюк.

23 грудня в приміщенні церкви «Свята Трійця» м. Рівне відбулася річна звітна конференція церков Рівненського обласного Об’єднання УЦХВЄ.

24 грудня в с. Чудниця Гощанського р-ну рукопоклали Мельника Романа на пресвітерське служіння, а Малейчик Романа — на дияконське. Рукопокладення звершував заступник єпископа УЦХВЄ Рівненщини Петро Музичук, старший пресвітер району Петро Шпак та інші служителі.

В с. Мильча Дубенського району на пресвітерське служіння був рукопокладений Артур Сіранчук.
Священнодію звершували перший заступник єпископа УЦХВЄ Рівненщини Олександр Чернюшок, заступник Микола Свірчук, старший пресвітер району Вадим Савченко, Губеня Мусій, Василь Чайка.

В с. Ярославичі відзначили День Подяки та 20 років з моменту відкриття Дому молитви. В зібранні взяв участь старший пресвітер Млинівського району Вадим Полицяк та служителі навколишніх церков.

Вдячні Богу, за те, що впродовж року церкви Рівненщини мали можливість у відносному спокої служити, допомагати іншим, проповідувати Євангелію. Як було зазначено на звітній річній конференції, це Божа милість. З вірою та надією дивимось вперед, в усьому довіряючи Богу!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *