Теплий осінній місяць жовтень виявився також насиченим для церков Рівненщини. В громадах Об’єднання тривали Дні подяки, ювілеї, конференції, благодійні заходи.

1 жовтня церква ХВЄ с. Перенятин мала свято Подяки Господу за урожай. У святковому зібранні взяли участь ст. просвітер р-ну Микола Кондратюк, Василь Боришкевич з гуртом Авен-Езер та служителі з сусідніх сіл.

В м.Березне відбулося районне Свято Подяки. В урочистості взяли участь старші служителі братерства: єпископ Олександр Коток, заступник Олександр Кузьмич, старший пресвітер району Анатолій Бойчук, служителі церков району, представники місцевої влади. Співом служив гурт «Християнин».

У четвер, 6 жовтня, відбулася обласна пресвітерська рада.

7 жовтня церква с. Познань, спільно з місією «Добрий Самарянин» відправили більше 40 складометрів дров на Херсонщину.

8 жовтня в церкві с. Корнин відбувся День подяки. Зібрання відвідав старший пресвітер району В’ячеслав Марчук.

В церкві ХВЄ с.Глинськ відбулося урочисте зібрання — Свято подяки за врожай. Були присутні старші служителі: Петро Музичук, Микола Свірчук, ст.пресвітер р-ну Василь Кондратюк та інші служителі церков. Співом служив хор церкви «Божого спасіння»

День подяки в цей день провела і церква смт. Клесів.

Церква ХВЄ м. Радивилів відзначила День Подяки.

День подяки в смт. Мізоч зібрав чимало гостей з сусідних церков.

8 жовтня День подяки відбувся в церкві с. Рудка, а також відзначили 15 років як утворилась місцева церква та 10 років відкриття Дому Молитви. В зібранні взяли участь місцевий служитель Степан Комар, старший пресвітер Березнівського району, пресвітер с. Орлівка Анатолій Бойчук, директор місії «Добрий Самарянин» Ростислав Боришкевич, служитель с. Собішіці Василь Савонік, служитель м. Костопіль Анатолій Славінський та інші служителі. Співом служив гурт «Авен-Єзер молодший».

8 жовтня на спортмайданчику селища цукрозаводу Оженинської сільради відбувся урочистий захід. Уже традиційно відбувається свято Дня подяки Богу та молитви за 🇺🇦 Україну. За участі священнослужителів православних та протестантських церков с. Бродівське та с. Оженин. Організатором виступає церква «Слово Істини» села Бродівське. Словом ділився почесний старший єпископ УЦХВЄ Паночко Михайло Степанович, а також місцеві служителі Кучер Олександр Володимирович та Цинко Павло Миколайович. Співом служив гурт з міста Радивилів.

Волонтери церков ХВЄ Рівненщини побували у Запорізькій, Дніпропетровській та Донецькій областях. Вони відвідали наших військових в селищі Таврійське, Оріхове, Гуляйполе Запоріжської області. Хлопці дуже просили матраци, покривала та інші теплі речі, тому їхнє прохання було почуте. Окрім цього доставили їм багато інших продуктів. Також відвідали військових в селищі Олександрівка, Покровськ Дніпропетровської області. Передали хлопцям матраси, теплі речі і буржуйки. А пізно в вечері доїхали до військових у Слов’янську Донецької області, завізши для них матраци, продукти харчування та засоби гігієни.

Церква ХВЄ села Остки згадувала 95 річницю з дня заснування церкви.

22 жовтня церква с. Чудель Сарненського р ну відсвяткувала день подяки.

Також День Подяки відзначила церква ХВЄ м. Дубно. Після зібрання для усіх присутніх був організований обід. Серед гостей в зібранні взяли участь Степан Євтушенко та Мусій Губеня.

В церкві ХВЄ с. Лютинськ Дубровецького р-ну відбувся День подяки і рукопокладання на дияконське служіння Омеляна Івана Васильовича.

День подяки мала церква ХВЄ с. Боратин. Серед гостей були перший заступник єпископа УЦХВЄ Рівненщини Олександр Чернюшок, старший пресвітер району Микола Кондратюк та інші служителі.

В церкві ХВЄ с. Здовбиця відбулося Свято подяки за врожай та 30 років церкві. На служінні були присутні почесний ст.єпископ Михайло Паночко, єпископ Олександр Коток, ст.служителі області, а також служителі інших церков. Співом служив хор “Камертон”.

В неділю день Подяки відзначила церква ХВЄ «Жива надія» м. Рівне (пастор Олександр Кантоніст).
Радість свята розділили почесний єпископ Михайло Паночко, єпископ УЦХВЄ Рівненщини Олександр Коток та інші гості.

В Домі молитви с. Ромейки, де пресвітером є Федір Тарасюк, відбулася зустріч вдів та вдівців села. В зібранні взяли участь єпископ Володимир Бричка, відповідальні за соціальне служіння Петро Балабак та Михайло Турчик, пресвітери Михайло Бузян та Сергій Кібиш.

29 жовтня в церкві с. Зарічне Радивилівського району відбувся День подяки Богу за урожай.

Вечірнє служіння в церкві м. Радивилова відвідав почесний єпископ Михайло Паночко, де виклав семінар на тему «Силкуйтеся ввійти тісними ворітьми до Божого царства». В зібранні взяв участь також перший заступник єпископа УЦХВЄ Рівненщини Олександр Чернюшок, служителі церков Радивилівського району та багато братів і сестер з сусідніх церков.

Потрійне свято в неділю, 29 жовтня, відзначила церква ХВЄ с. Борбин, що на Млинівщині.
Громада згадувала відразу три події: День Подяки Господу, 100 років з дня свого заснування та завершення реконструкції молитовного будинку. Розділити радість свята приїхали сотні людей, так що приміщення не могло вмістити усіх відвідувачів. Серед гостей були служителі, вихідці з даного села, представники влади. Церква унікальна ще тим, що з неї вийшли 3 єпископи та 7 пресвітерів!

100-літній ювілей відзначила церква с. Іллін. В зібранні взяли участь перший заступник єпископа УЦХВЄ Рівненщини Олександр Чернюшок, заступник Петро Музичук, старший пресвітер району Петро Шпак, голова територіальної громади, вчителі гімназії.

З Радивилівської ОТГ для дітей військових батьків (які пропали безвісти, які загинули, які зараз є військові) 27 жовтня була організована поїздка двома автобусами до Рівненського зоопарку.
Організатори поїздки — волонтер і відповідальний за соціальне служіння УЦХВЄ в Радивилівському районі Віталій Куріч та начальник соціальної служби для дітей в Радивилівській ОТГ Пісарєва Олена Миколаївна. До цієї поїздки також долучився єпископ УЦХВЄ Рівненщини Олександр Коток.
Діти були дуже задоволені поїздкою.

29 жовтня було здійснено черговий виїзд на Херсонщину, з програмою відбудови зруйнованих житлових будинків в селах Високопільської громади. Виявили бажання працювати впродовж одного тижня 35 добровольців! Разом з командою волонтерів зруйновані села відвідав єпископ, волонтер Володимир Бричка.

Дякуємо Богу за можливість служити!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *