03 червня 2023 року у приміщенні Дому молитви с.Кідри Вараського району пройшов IX навчальний семінар для табірних працівників, на якому була представлена програма «Галактика світла».

Ціллю даної програми  є ознайомити вихованців з Богом, Який є Світлом і джерелом всього доброго, донести їм важливість життя в світлі Божому, заохотити прагнути до вічного Світла і розповідати про Ісуса іншим.

Делегатами семінару стали до 400 учасників із Рівненської, Волинської, Житомерської, Львівської, Тернопільської, Вінницької, Миколаївської та Одеської областей.

За девіз семінару був обраний вірш «А ночі вже більше не буде, і не буде потреби в світлі світильника, ані в світлі сонця, бо освітлює їх Господь, Бог, а вони царюватимуть вічні віки» (Об’явлення 22:5)

Місцевий пресвітер Павло Демянчук розпочав захід. Старший пресвітер району Сергій Секан звернувсь до молоді з словом підбадьорення та в молитви поблагословив всіх, хто впродовж цілого дня служили молоді.

З заключним словом до делегатів звернувся відповідальний за табірне служіння в Рівненській області Михайло Бузян.

У теплій і доброзичливій атмосфері, з якою приймала гостей місцева церква, делегати мали можливість послухати виклад Анатолія Кибукевича «Цінність світла», відвідати профільні секції для лідерів, наставників та гуртківців. Також проходили секції, де можна було отримати поради для згуртування команди, служіння дітям в умовах викликів, по  післятабірній роботі тощо.

Співом служив гурт «У Христі» із сусідньої Волині.

Впродовж насиченого трудового дня також лунали табірні пісні, частково був представлений сценарій і учасники могли послухати зворушливу табірну проповідь, яка напевно усіх змусила задуматися: а що далі? чи буду я у тому місці, де Вічне світло?

Не обійшлося також і без смачного обіду та кави-брейк.

З презентованою програмою ознайомитися можна буде згодом на ресурсах УЦХВЄ.

Один коментар до “Працівники табірного служіння презентували нову програму «Галактика світла»”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *