У Рівненській Духовній Семінарії і Академії ХВЄ відбувся випускний, на якому отримали свої дипломи 86 випускників. Серед них були 10 бакалаврів богословʼя, 6 бакалаврів практичного служіння, 29 регентів хору, 34 вчителі недільної школи і 7 бакалаврів богословʼя та християнської педагогіки.

Випускний відбувся у непростий час, і хоча війна триває, вдалося провести його з благословенням Бога.

Ректор семінарії Олександр Трофімчук на початку закликав присутніх до вдячної молитви, зауваживши, що дане свято – результат Божої милості: «Події в країні не дозволяли нам останнім часом зробити це свято більш урочистим. Однак ми дякуємо Богу за таку кількість випускників. Була звершена велика праця, щоб досягти тих результатів, які сьогодні маємо».

Випускники регентського служіння підготували авторську вдячну пісню, в якій звучали ноти ностальгії за прекрасно проведеним часом:

«Прийшов то день, нарешті – ми довчились,
До фінішу дійшли вже всі разом.
О, як же нам було приємно тут навчатись,
Це згадувати будем знов і знов.
Сьогодні нам уже дадуть дипломи,
Та подумки вертаємось назад:
Коли навчались в дружнім, тіснім колі,
Дух Божий з нами був увесь цей час».


На урочистостях було багато поважних гостей, серед яких єпископ УЦХВЄ Рівненщини Коток Олександр Адамович, пастор церкви «Світанкова Зоря» та відповідальний за зовнішню працю в Європі Прит Володимир Павлович, завідувач відділу освіти УЦХВЄ Рівненщини та заступник старшого пресвітера в області Музичук Петро Васильович та директор місії Асамблея Божа в Україні Джерельд Доллар.

Петро Музичук коротко нагадав історію семінарії, зокрема, про те, що перший випуск відбувся майже 30 років тому, у 1994 році. Служитель закликав випускників до відповідального служіння, яке будуватиметься на правильній основі.

Єпископ Олександр Коток на закінчення висловив побажання через текст Писання: «І все, що тільки робите словом чи ділом, усе робіть у Ім’я Господа Ісуса, дякуючи через Нього Богові й Отцеві» (Кол.3:17).

Вітаємо випускників і бажаємо їм успіху в подальшому служінні Господу. Нехай Бог благословить їх у їхніх майбутніх зусиллях та дарує мир і благодать в цей нелегкий час.

Переглянути трансляцію випуску РДСА 2023

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *