30 квітня, в церкві «Добрий Самарянин» с. Зозів був  допущений до рукопокладення на пресвітерське служіння Семещук Дмитро та обраний на дияконське служіння Матвійчук Олександр. На служінні був присутній старший пресвітер Рівненського району Марчук В’ячеслав.

В церкві с. Вільгір Гощанського р-ну обрали пресвітера Демянчука Сергія і диякона Луцика Володимира. В зібранні взяли участь заступник ст. пресвітера УЦХВЄ Рівненщини Петро Музичук та ст. пресвітер району Петро Шпак.

Цього ж дня в церкві ХВЄ с. Рафалівка на пресвітерське служіння був обраний Калюта Михайло Лазарович (другим пресвітером). В зібранні взяли участь перший заступник ст. пресвітера УЦХВЄ Рівненщини Олександр Чернюшок та Степан Килюшик.

Старші служителі Об’єднання, Олександр Чернюшок та Степан Килюшик, опісля відвідали церкву «Благодать» м. Вараш.

В церкві ХВЄ с. Пятигори на дияконське служіння був рукопокладений Павло Мельник. Священодійство звершували єпископ Олександр Коток, заступник Микола Свірчук, ст.пресвітер району Василь Кондратюк та пресвітер церкви Павло Котяй.

В цей же день на базі церкви «Слово істини» відбувся сімейний вечір для сімей Острозького району. Спікером був Станіслав Грунтковський — чоловік та батько, керівник комітету сімейного служіння ВСЦ ЄХБ, пастор, проповідник, сімейний консультант. Семінар відвідали представники з 11 церков.

29 квітня відбулася районна підліткова конференція «Здоровий спосіб життя». Віта Головач розповіла про те, як важливо з юного віку формувати правильні звички і цінності, вміти приймати виклики і стійко проходити крізь духовні пустелі. Володимир Головач поділився цікавими думками про те, як важливо усвідомлювати нашу цінність та унікальність і пам’ятати, що в Бога на кожну людину є свій власний план та чудове призначення.

Олександр ГЕНІШ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *