У червні Рівненське обласне об’єднання УЦХВЄ активно проводило різноманітні заходи та зустрічі, що відзначалися важливими подіями та заходами.

2 червня відбулося зїздне зібрання служителів Радивилівщини, в якому взяли участь заступник старшого пресвітера УЦХВЄ Рівненщини Микола Свірчук, старший пресвітер району Микола Кондратюк та інші служителі.

В церкві ХВЄ м. Дубно відбувся випуск підліткової групи з недільної школи. Невдовзі випускники поповнять ряди молоді.

В цей же день відбулася чергова щомісячна зустріч служителів Березнівщини, в церкві с. Яринівка, де розпочато будівництво дому молитви. Були присутні служителі району та єпископ Олександр Коток.

В церкві с. Довговоля відбулася зустріч братів служителів Володимиреччини, в якій, зокрема, взяли участь єпископ Олександр Коток, регіональний служитель Степан Килюшик та старший пресвітер району Сергій Секан.

Рівненське обласне об’єднання Церкви ХВЄ спільно з партнерами з Німеччини відправили черговий гуманітарний груз в м. Дніпро – лікарню ім. Мечникова: багатопрофільні лікарняні ліжка на пультах для тяжкохворих пацієнтів, матраци, кушетки та інше медичне приладдя.

05 червня 2024 року нагородили переможців VIІ обласної учнівської олімпіади «Знавці Біблії».
Відзнаки та премію 10000 грн від Slavic Christian Church Lincoln отримали 31 переможець 3-11 класів Рівненської області. Участь в урочистому нагородженні серед інших взяли перший заступник єпископа Рівненського Обласного Об’єднання УЦХВЄ Олександр Чернюшок, регіональний служитель, завідувач управління освіти в РОО УЦХВЄ Петро Музичук, а також директор ГС «Покликані перемагати» Сергій Скоропляс. Подякою голови Рівненської обласної ради під час проведення заходу було нагороджено: Котка Олександра Адамовича, єпископа РОО УЦХВЄ, Гульчука Володимира, пастора с. Могиляни, Хочая Петра, пастора с. Оженин, Бабака Віталія, пастора с. Іваничі.

07 червня відійшов у вічність почесний пресвітер с.Оженин Ярошик Володимир Григорович. Похоронне служіння відбудеться завтра о 15 год в Домі молитви с. Оженин.

7 червня в Рівному відбулася урочиста подія: у приміщенні місії милосердя «Добрий самарянин» зібралися працівники з усіх куточків України, щоб спільно дякувати Богу за 35 років служіння.
Попри складності воєнного часу, зала була вщерть заповнена. Зареєструвалися 150 делегатів, зокрема, приїхали представники місії з-за кордону.

09 червня в церкві с. Жорнівка на пасторське служіння був рукопокладений Легкобит Іван, а на дияконське — Переходько Олексій. Священнодію завершували заступник старшого пресвітера УЦХВЄ Рівненщини Петро Музичук та старший пресвітер району Петро Шпак.

Цього ж дня відбулася бесіда служителів Зврічненського району. Зібрання відвідали перший заступник старшого пресвітера УЦХВЄ Рівненщини Олександр Чернюшок, регіональний служитель Степан Килюшик, старший пресвітер району Василь Козяр.

В церкві с.Обсіч Рокитнівського району відбулося водне хрещення. В завіт з Господом вступили 10 людей (8 місцевих та 2 з сусідніх церков). В святковому зібранні взяли участь заступник єпископа УЦХВЄ Рівненщини Олександр Кузьмич, ст.пресвітер району Михайло Лесковець, служителі сусідніх церков.

В церкві ХВЄ с.Уїздці, що на Млинівщині, відбулося рукопокладення на пресвітерське служіння Устимчука Анатолія Миколайовича, а на дияконське – Устимчука Віталія Анатолійовича.
Звершали священодійство старші служителі об’єднання: заступник старшого пресвітера УЦХВЄ Рівненщини Микола Свірчук, старший пресвітер району Вадим Полицяк.

В церкві с. Борбин відбулося рукопокладення на дияконське служіння Кудрика Григорія Васильовича і Лейбика Михайла Дмитровича. Священодійство звершували старші служителі об’єднання: Микола Свірчук, Вадим Полицяк, Павло Цинко та Василь Кудрик.

Спільна молитва за Україну з різними конфесіями відбулася в с. Тріскині.

В церкві «Відродження» м. Березне відбулася зустріч вчителів недільних шкіл району. Зустріч розпочав старший пресвітер району Анатолій Бойчук, опісля відповідальні працівники проводили спілкування з присутніми.

13 червня в церкві «Відродження» м.Березне відбулася зустріч вдовиць і вдівців району.
Підбадьоренням для сестер та братів стали проповіді служителів, настанови, свідчення та спільні молитви. Важливість покори голосу Божому та прагнення берегти себе в Його любові підкреслили перший заступник старшого пресвітера УЦХВЄ Рівненщини Олександр Чернюшок та заступник Олександр Кузьмич. Словом ділився також старший пресвітер району Анатолій Бойчук та пастор зі США Леонтій Остапович.

14 червня в приміщенні офісу УЦХВЄ м. Рівне відбулася зустріч працівників табірного служіння кількох районів області. Згадували те, як Господь завжди допомагав у праці з дітьми в таборах, обговорювали різні напрямки та методи цього служіння, молилися за проведення літніх таборів, дякували Богові за Його благословіння. Словом наставлення та підбадьорення ділилися брати-служителі Олександр Чернюшок та Михайло Бузян.

«Віримо, що Господь дасть нам сили, мудрості, натхнення і надалі нести Євангеліє дітям», – впевнені учасники зустрічі.

15 червня відбулося похоронне служіння Паньковця Василя, відповідального служителя церкви с.Марʼянівка Сарненського району.

15 червня на базі відпочинку «Далека далечінь» в Грушвиці, при організації церкви с. Мирогоща, відбувся табір для підлітків церков Дубенського району. Загалом були присутні 70 підлітків.

16 червня в церкві с. Теслугів відбулося рукопокладення дияконів: Дрегера Володимира Віталійовича і Романюка Тараса Петровича. Священнодію завершували перший заступник старшого пресвітера УЦХВЄ Рівненщини Олександр Чернюшок, заступник Микола Свірчук, старший пресвітер району Микола Кондратюк та місцеві пастори.

В церкві с. Велихів на пресвітерське служіння був рукопокладений Бойко Анатолій Аполосович. Священнодію завершували заступник старшого пресвітера УЦХВЄ Рівненщини Степан Килюшик, старший пресвітер району Сергій Секан, пастор Михайло Бузян. Також подякували за служіння Олексію Івановичу Кічолі, почесному пастору.

В церкві села Хотин відбулося рукопокладення на пресвітерське служіння Головчука Петра Володимировича та на дияконське служіння Головчука Василя Петровича. Священнодію звершували перший заступник старшого пресвітера УЦХВЄ Рівненщини Олександр Чернюшок, заступник Микола Свірчук старший пресвітер району Микола Кондратюк та служителі сусідніх церков.

На базі місії «Глорія» м. Сарни зібралися працівники табірного служіння, щоб згадати милості Божі та попросити благословіння на літній сезон таборів. В зустрічі взяв участь заступник старшого пресвітера УЦХВЄ Рівненщини Олександр Кузьмич, відповідальний за табірне служіння Михайло Бузян.

Одним з найпотужніших євангелізаційних служінь церкви “Слово Істини” Острозького району є дитячі табори. З 11-15 червня пройшов табір в селищі Цукрозаводу, де було присутні 407 дітей.
З 10:00 до 16:00 команда працювала з дітьми. З 19:00 до 22:00 мали євангелізаційні служіння, де кожен день проповідувалось живе Слово Боже служителями з різних міст. А також запрошенні гурти прославляли Бога разом з присутніми.

20 червня брати з церков смт. Клесів «Жива Вода», с. Городище «Спасіння», м. Рівне «Світанкова Зоря» та капелани Капеланського патруля послужити рибалкою для наших поранених захисників, які проходять лікування у госпіталі.

20 червня відійшов у вічність почесний пресвітер ц. Заслуччя Яцута Іван Данилович.

23 червня в церкві с. Антонівка відбулося відкриття нового молитовного будинку, а також відзначення 32-ліття від дня заснування. В урочистому зібранні взяли участь старший єпископ УЦХВЄ Анатолій Козачок, перший заступник старшого пресвітера УЦХВЄ Рівненщини Олександр Чернюшок, заступник Степан Килюшик, старший пресвітер району Сергій Секан та інші служителі сусідніх церков.

В селі Лопавше, що на Демидівщині, відбулося відкриття Дому молитви.
Урочисте зібрання відвідали близько 200 людей. Словом служили заступник старшого пресвітера УЦХВЄ Рівненщини Микола Свірчук, директор місії «Добрий самарянин» Ростислав Боришкевич, директор ХТРК Володимир Боришкевич та інші. Співом служили гурти «Авен-Єзер» та «Авен-Єзер 2».

24 червня в церкві ХВЄ с.Нагірне Дубенського району рукопокладено на дияконське служіння Кущевого Василя Юрійовича. Священнодію звершував заступник старшого пресвітера УЦХВЄ Рівненщини Микола Свірчук.

В церкві с.Вітковичі Березнівського району на пресвітерське служіння рукопокладено Шаріфа Файсала Ахмеда. Молитву посвячення звершили заступник єпископа УЦХВЄ Рівненщини Олександр Кузьмич, старший пресвітер району Анатолій Бойчук, пастори сусідніх церков.

В селі Сновидовичі, на базі церкви с. Остки, відбулася євангелізація та молитва за Україну. В заході взяли участь музичний гурт «Бальзам» та євангелисти з с. Познань.

В Колесниках відбулось святкове служіння з нагоди 100-річчя місіонерської діяльності Порфирія Ільчука. Захід відвідали заступник старшого пресвітера УЦХВЄ Рівненщини Петро Музичук, старший пресвітер району Петро Шпак, пастор-благовісник Олександр Попчук, директор місії «Добрий самарянин» Ростислав Боришкевич.

25 червня в домі молитви с. Іллін відбулася зустріч вдів та одиноких Гощанського району. В зібранні взяли участь старший пресвітер району Петро Шпак, відповідальні за соціальне служіння Петро Балабак та Іван Михальчук, Тетяна Боришкевич та сестри, що задіяні в соціальному служінні.

В цьому році вже вдруге церквою ХВЄ с. Поляни була організована поїздка в Рівне для здачі крові.
26 червня донорами стали 13 вірян.

Брати з Радивилівського і Дубенського районів 27 та 28 червня мали поїздку на Херсонщину, де провели пʼять служінь, роздавши 300 продуктових наборів, випічку та одяг. В поїздці приймали участь старший пресвітер Радивилівського району Микола Кондратюк, благовісник Мусій Губеня та волонтери Віталій Куріч і Олексій Гарбар.

29 червня

в Луцьку відбувся випуск студентів кількох груп з КБІ та філії КБІ на Волині. Значна частка випускників, бакалаврів, з Рівненщини. Чимало з них вже несуть служіння: пастори, диякони, працівники місії, вчителі недільних шкіл. В урочистостях взяли участь єпископ Михайло Близнюк, старший пресвітер Київщини Сергій Вознюк, директори департаментів, викладачі КБІ. Від Рівненщини слова вітання передав член ради директорів КБІ, пастор церкви Віталій Зозуля.

30 червня в с. Федорівка, Гощанського р-ну, рукопоклали відповідального за церкву Яковчука Миколу на дияконське служіння. Священнодію звершували заступник старшого пресвітера УЦХВЄ Рівненщини Петро Музичук, старший пресвітер району Петро Шпак.

В с. Корчин Костопільського району відбулося водне хрещення. В зібранні взяли участь старший пресвітер району Петро Каплюк, Олександр Фінчук, Анатолій Лещик та брати сусідніх церков.

Церква «Святої Трійці» для вдів та одиноких, організувала одноденний відпочинок у таборі «Берізка». Служили місцеві пресвітери та відповідальний за соціальне служіння Петро Балабак.

В цей день відбулося водне хрещення в церкві Гільча, Здолбунівського району.

В церкві с. Познань Рокитнівського району відбулося водне хрещення. Цьогоріч 34 людей, здебільшого молодих, вступили в завіт з Господом. Зібрання відвідали перший заступник старшого пресвітера УЦХВЄ Рівненщини Олександр Чернюшок, заступник Олександр Кузьмич.

В цю ж неділю відбулося служіння водного хрещення спільно у трьох церквах. Заключили заповіт з Господом чотирнадцять людей: 9 з Рафалівки, 1 з с. Полиці, 4 з с. Лозки. В служінні взяли участь заступник старшого пресвітера УЦХВЄ Рівненщини Степан Килюшик, старший пресвітер району Сергій Секан та інші служителі сусідних церков.

Водне хрещення було проведено спільно в Мутвицькій та Зарічненській церквах. В зібранні взяв участь старший пресвітер району Василь Козяр.

Церква «Добрий Самарянин» с.Зозів спільно з групою Аван-Єзер 2 і місією «Добрий Самарянин» провели євангелізаційне служіння у Катеринівській виправній колонії #46. Словом служили Станіслав Молчанов, Сергій Теплюк, Василь Бурачинський, Дмитро Семещук та Ростислав Боришкевич. 6 засуджених звершили молитву покаяння. Кожен присутній отримав пакет (продукти + засоби гігієни) і Євангеліє в подарунок.

В неділю в церкві с. Березово Рокитнівського району на дияконське служіння був рукопокладений Торовик Петро Сергійович. Згодом його було обрано на пресвітерське служіння. В зібранні взяв участь перший заступник старшого пресвітера УЦХВЄ Рівненщини Олександр Чернюшок.

Церква ХВЄ Рівненської області активно діє та росте. Вона проводить різноманітні служіння, допомагає нужденним та поширює Євангеліє.

Олександр ГЕНІШ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *