У суботу, 18 травня, у стінах Рівненської Духовної Семінарії і Академії ХВЄ відбувся урочистий захід, присвячений випуску студентів. Понад 70 випускників отримали дипломи та сертифікати, що засвідчують їхнє успішне завершення освітніх програм та навчального курсу.

Урочистості розпочалися з молитви про благословення та Божий захист у ці важкі часи. До молитви закликав Регіональний заступник старшого пресвітера УЦХВЄ Рівненської області Музичук Петро Васильович, який наголосив на важливості духовної підтримки для всіх присутніх.

З вітальним словом до випускників звернувся Пастор церкви «Світанкова зоря» Прит Володимир Павлович, бажаючи їм натхнення для подальшої праці у своїх помісних церквах.

Також зі словами настанови виступив Директор департаменту освіти в Україні Вознюк Віктор Володимирович, який підкреслив значення освіти у духовному розвитку та служінні.

Ректор Семінарії Трофімчук Олександр Володимирович привітав усіх присутніх, виразивши вдячність працівникам і студентам за їхню активну участь у житті та розвитку Семінарії. У своїй промові він сказав: «Я дуже дякую Богові, що у цей важкий час Семінарія рухається і ми не просто виживаємо, а живемо і розвиваємося».

Особливо ректор відзначив успіхи Студентського самоврядування, яке вело активну діяльність протягом року та доклало чимало зусиль для організації і цього свята, та вручив листи подяки та грамоти активним студентам.

Після цього відбулося урочисте вручення дипломів, сертифікатів та грамот випускникам. Завершив захід Перший заступник старшого пресвітера УЦХВЄ Рівненської області Чернюшок Олександр Григорович, який дав коротке слово настанови для студентів і разом з іншими служителями звершив молитву за випускників та всіх присутніх у залі.

Цей урочистий захід став важливою подією у житті Семінарії та її випускників, зміцнивши їхній дух та надихнувши на подальшу працю у служінні Богу та людям. Рівненська Духовна Семінарія і Академія продовжує займатися розвитком своїх освітніх програм, а також вже веде новий набір на 2024 рік.

www.rdsa.rv.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *