У Рівненській Духовній Семінарії та Академії, 9 березня, відбулась конференція, ініційована та організована Студентським Самоврядуванням. Основна тема заходу була присвячена роздумам та діалогу про важливість родинних відносин і служіння Богу в сучасному світі. «Зміна курсу: Він. Вона. Бог», – ось назва конференції.

Захід, організований студентами, зібрав понад 130 учасників. Ця конференція відображала не лише академічні та духовні аспекти, але й активну громадську діяльність молоді, яка згуртувала навколо себе велику зацікавлену аудиторію.

Зустріч розпочалася з молитви, яку очолив ректор семінарії Олександр Трофімчук, а спікерами заходу стали служителі братерства: пастор церкви «Сінай» міста Чернівці Володимир Головач, а також директор департаменту освіти в Україні Віктор Вознюк та його дружина Алла. Їхні виступи вразили глибиною і змістом, спонукаючи учасників до активної рефлексії над темами сімейного життя та служіння Богу.

Впродовж дня учасники конференції змогли вислухати різноманітні доповіді та панельні обговорення, що охоплювали широкий спектр тем: від дошлюбних та післяшлюбних відносин до практичних порад щодо покращення служіння Богу у різних сферах життя.

У завершенні конференції були задані питання, на які відповідали Віктор Вознюк зі своєю дружиною Аллою, що додало події інтерактивності та активного обміну цінним досвідом із учасниками конференції.

«Ця конференція дала нам можливість задуматися над важливими аспектами сімейного життя та служіння Богу», – сказав один із учасників заходу. – Від спікерів ми отримали не лише теоретичні знання, але й практичні поради, які можна застосовувати у щоденному житті».

За словами організаторів, ця зустріч стала не лише місцем навчання та обміну досвідом, але й важливим кроком у будівництві активної громадської спільноти, зосередженої на розвитку сімейних цінностей та духовного зростання. Це вже друга подібна зустріч, вперше в такому форматі її було проведено 16 грудня минулого року.

«Однією з цілей цієї конференції було бажання показати, що молодь має важливий голос у формуванні дискусійних платформ і може впливати на ключові аспекти нашого суспільства», – розповідає голова Студентського самоврядування Руслан Баргамон.

Конференція «Зміна курсу: Він. Вона. Бог» в Рівненській Духовній Семінарії та Академії є хорошим прикладом того, як студенти богословських закладів можуть впливати на формування обговорень та сприяти активному діалогу в ключових питаннях сучасної християнської спільноти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *