Керівники українських християнських церков штату Вашингтон (США) вирішили об’єднати свої зусилля для спільного служіння як американському суспільству, так і українській громаді Вашингтонщини. Крім цього, новостворена Рада Церков сприятиме зміцненню дружніх американо-українських відносин.

Понад двадцять українських пасторів і священників із усього Вашингтону взяли участь в установчому засіданні Ради українських християнських церков, яке відбулося в приміщенні Християнської Церкви «Життя» у місті Такома. Вони представляли громади християн віри євангельської (п’ятидесятників), євангельських християн-баптистів, адвентистів сьомого дня, Української Православної Церкви в США, Української Греко-Католицької Церкви та інших християнських конфесій, – повідомляє Інститу релігійної свободи в Україні.

Учасники засідання ухвалили Декларацію про заснування Ради українських християнських церков штату Вашингтон. Керівники церков також затвердили Положення, яким буде керуватися Рада.

Серед інших цілей Ради Церков визначено популяризацію в штаті Вашингтон і загалом в США християнських цінностей, захисту релігійної свободи та свободи вираження поглядів, сприяння зміцненню сімей та шлюбних стосунків, вихованню дітей і молоді як відповідальних громадян на засадах християнської моралі, утвердження цінності життя як дару Божого.

Головою Ради українських християнських церков штату Вашингтон на 2024 рік обрано Віктора Прохора, суперінтенданта Національного Слов’янського Дистрикту Асамблей Божих США, старшого пастора Християнської Церкви «Життя» у місті Такома.

Єпископ УЦХВЄ Рівненщини Олександр Коток привітав усіх служителів, що увійшли до Ради:

«Щиро радію, що українські церкви в діаспорі консолідуються задля спільної праці, служіння Богу і зміцненню дружніх американсько-українських відносин.
Бачу багато знайомих лиць на фото, з багатьма доводилося разом служити, неодноразово ми відчували вашу підтримку!
Благословляю усіх служителів штату Вашингтон, що увійшли до Ради українських церков!»
, — написав єпископ.

Новостворена Рада Церков також планує налагоджувати взаємодію з християнськими об’єднаннями, неурядовими організаціями, українською діаспорою інших штатів США, а також із громадянським суспільством України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *