Закупівля медицини та формування аптечок для військових – проєкт, який нині взялася реалізовувати церква «Життя» м. Такома зі США під керівництвом єпископа Віктора Прохора. Адже в цьому існує велика потреба.

Проєкт здійснюється у співпраці з Рівненським обласним Об’єднанням УЦХВЄ, в помісних церквах якого, зокрема в с. Рафалівка, відбувається формування переданих медикаментів та збір аптечок, а згодом – передача військовим.

Аптечки для військових, особливо тих, які знаходяться в зоні бойових дій, є невід’ємною складовою їхнього виживання та здоров’я. Вони відіграють велику роль у наданні першої медичної допомоги під час військових операцій і можуть врятувати життя військовослужбовців у критичних ситуаціях.

Сформовані аптечки містять гемостатичні засоби, ножиці для розрізання одягу, термоковдра, таблетки (антибіотик, жарознижувальне, знеболювальне) та інші матеріали, необхідні для зупинки кровотечі, обробки поранень та інших травм. В разі серйозних поранень або травм, аптечки можуть надати військовослужбовцям можливість вижити до моменту медичної евакуації. Отож, в даному проєкті, над яким спільно працюють церкви УЦХВЄ та церква «Життя» в США, є гостра потреба.

Від початку війни церква активно взялася допомагати Україні. За їхньою участю було придбано паливо, продукти, одяг та інші необхідні засоби. На початку весни за участю Віктора Прохора було організовано акцію «Насіння для фермерів». Членами помісних церков, зокрема церквою с. Вільгір, отримане насіння фасувалося і було роздано місцевим жителям, фермерам.

Віктор Прохор, раніше був заступником старшого єпископа УЦХВЄ, президентом Міжнародної Асамблеї християн віри євангельської (МАХВЕ), голова Слов’янського дистрикту Асамблей Божих, пастор церкви «Життя» (м. Такома, США). З початку повномасштабної війни уже двічі приїздив в Україну, беручи учать в різних духовних та гуманітарних служіннях.

«Ми дуже вдячні Богу за таких людей. У цей складний для України час ми відчуваємо підтримку наших братів і сестер в діаспорі. Особисто знайомий з багатьма цим людьми. Це щирі, жертовні люди. Ми розуміємо, що лише у єдності, в прикладанні спільних зусиль, ми наближаємо перемогу», – зазначає старший пресвітер УЦХВЄ Рівненщини, єпископ Олександр Коток.

Олександр ГЕНІШ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *