На початку березня Українська Церква Християн Віри Євангельської с. Карпилівка знову відзначилася своєю щедрістю та відданістю благодійності. У відповідь на звернення Музиківської сільської військової адміністрації, вони відправили 16 тон насіннєвої картоплі як допомогу місцевим жителям.

В зборі картоплі прийняли участь громадяни села Карпилівка та села Вири.

«Господь щедро винагородить всім, хто відгукнувся на дану потребу», – прокоментував цю акцію єпископ Володимир Бричка. Він також зазначив, що це не перший раз, коли громада реагує на потреби співвітчизників, і що ще багато планів на допомогу постраждалим в майбутньому. «З Божою допомогою все вийде», – додав він.

Єпископ Володимир Бричка ділиться також своїм враженнями від такої активності віруючих людей, волонтерів:

«Під час мого повернення додому у суботу, 9 березня, я знову був приємно вражений радісними обличчями нашої команди волонтерів, яка нараховувала восьмеро братів і восьмеро сестер. Вони виглядали задоволеними, так ніби поверталися з великого свята. Це відчуття можна зрозуміти лише побувавши на місці і почувши щоденні подяки, а також бачивши, як наші захисники і захисниці з гарматами смакують гарячі страви в тих умовах.

Це результат співпраці з нашими спонсорами, які підтримують нас фінансово, надають продукти, транспорт, місця для відпочинку і приготування їжі. Також велика подяка нашим односельцям за щедрість у пожертвах продуктів, дров і різних смаколиків. Ми всі працюємо на славу Божу і молимося за мир в Україні».

Активні участі в таких акціях показують щедрість та добрі серця віруючих людей. Маючи можливості, люди жертвують часом, ресурсами, фінансами та продуктами, аби розділити біль та потребу своїх співвітчизників. Вони вірять, що Господь поверне сторицею за їхню працю. Адже в Біблії написано: «Не втомлюймося, роблячи добро, бо у свій час ми пожнемо, якщо не опустимо рук» (Гал. 6:9).

Старший пресвітер УЦХВЄ Рівненщини, єпископ Олександр Коток, підкреслив, що церкви Рівненського обласного Об’єднання УЦХВЄ не зупиняються в служінні. «Велика робота виконується церквами: заготовлюються дрова, продукти, одяг, аптечки, навіть закуповуються автомобілі, – зазначив він. – Ця допомога доставляється нашими волонтерами людям, які зазнали втрат через війну. Ми дякуємо Богові, за можливість служити».

Олександр ГЕНІШ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *