5 березня в Домі молитви церкви «Христа Спасителя» м. Костопіль відбувся вечір спілкування вдів та вдівців. Зібрання відвідали майже 50 людей.

Цього разу, взявши за основу місце зі Святого Писання: «А ви, улюблені, будуйте себе найсвятішою вашою вірою, моліться Духом Святим, бережіть себе самих у Божій любові, і чекайте милости Господа нашого Ісуса Христа для вічного життя» (Юд.1:20,21), разом з гостями – подружжям Олександра та Жанни Чернюшків та подружжям Олександра та Тетяни Кузьмичів – роздумували над тим «як збудовувати себе вірою», щоб досягти життя вічного.

«Віра в Бога дає більше, ніж здається на перший погляд. Довіряючи Господу, ми знаходимо не тільки впевненість у завтрашньому дні, чого всі так жадають, але й мир, спокій, почуття захищеності. Ми довіряємо Богу, тому що знаємо Його, Він діє в нашому житті, коли ми виявляємо віру», – зазначив перший заступник старшого пресвітера УЦХВЄ Рівненщини Олександр Чернюшок.

Олександр Кузьмич наголосив, що коли ми твердо стоятимемо у вірі, яку подарував Господь, усі перешкоди, що зустрічатимуться на життєвій дорозі ми подолаємо.

Спільною молитвою присутні кликали до Господа за Україну. Адже вірили, що прийде перемога від Господа!

Організатори та учасники заходу дякували Богові за подаровану можливість поспілкуватися в такий нелегкий час.

Оксана РОЩУК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *