Волонтери Української Церкви Християн Віри Євангельської Березнівщини взялися за виготовлення надзвичайно важливого та інноваційного об’єкта – портативної лазні, яка стала неоціненною допомогою для військових, що знаходяться на передовій. Завдяки старанням волонтерів, вдалося створити функціональну та зручну конструкцію, яка не лише забезпечує необхідний гігієнічний комфорт, але і має ряд особливостей, спрямованих на поліпшення життя військових.

Розмір лазні становить 2х3 м, зверху розміщені два баки для води ємністю по 200 л кожний. Всередині розміщений бак для гарячої води ємністю 150 л. Працює як на дровах, так і на електриці (за наявності генератора або постійного струму).

Спереду і ззаду розміщені два віконця, з обох сторін вмонтовані драбини для легкого обслуговування лазні.  

«До нас звернулася 47-ма окрема механізована бригада, щоб виготовити невеличку лазню. Особливістю є те, що її можна транспортувати. Всередині поставлена пральна машина, сушка, насос, вішак і лавки. Освітлення зроблено 12В, що дозволяє живити від акумулятора», – розповідає старший пресвітер Березнівщини Анатолій Бойчук.

Лазня має два крила, тобто є можливість приймати душ двом людям одночасно.

Розмір лазні, її зручний дизайн та оснащення пральною машиною, сушкою, насосом та іншими необхідними речами створюють умови для повноцінного відпочинку та гігієнічного обслуговування військових. Окремо варто відзначити врахування практичних потреб у водопостачанні, освітленні та можливості живлення як на дровах, так і на електриці.

«Церквами Березнівщини доволі активно звершується соціальна робота. Майже 500 рейсів від початку війни волонтери з церков даного району вже відправили на схід та південь. Одяг, продукти, дрова та інші необхідні речі – все це зусиллями церков і Рівненського Обласного Об’єднання УЦХВЄ закуповується і заготовлюється постійно. Все це допомагає людям легше проходити складні ситуації», – зазначає єпископ Олександр Коток. Загалом, лазня стала не лише символом підтримки та піклування, а й конкретним кроком у забезпеченні життєвих потреб захисників України.

Детальніше про проєкт мобільної лазні дивіться у відео:

Змайстрували баню для військових

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *