24 лютого в церкві «Христа Спасителя» м. Костопіль відбулося урочисте вручення сертифікатів  п’ятдесятьом  випускникам курсів: «Церковний проповідник», що їх проводила Рівненська духовна семінарія та Академія. Брати мали ряд зустрічей, де вчилися яким має бути проповідник, як готувати та виголошувати проповідь.

На церемонії вручення сертифікатів були присутні пастор помісної церкви Анатолій Славінський, перший заступник єпископа Рівненської області Олександр Чернюшок та академічний декан Рівненської Духовної Семінарії  Роман Мельник.

Служителі ділилися порадами та словами підбадьорення для починаючих та діючих проповідників.

Роман Сергійович підкреслив важливість постійного навчання та розвитку, мотивуючи до постійного вдосконалення своїх дарів та пошуків Божого обличчя в особистому служінні.

Пастор Анатолій Федорович наголосив на важливості духовного розвитку та поширенні Божого слова. Він зазначив, що після цих курсів до нього підійшов один з братів особисто і сказав, що тепер має тверде бажання служити в церкві саме як проповідник.

Олександр Григорович висловив вдячність за зусилля кожного випускника та наголосив, що цей випуск – лише початок довгого та благословенного шляху служіння.

Церемонія завершилася  молитвою за успіх та благословення  випускників.

Руслан БАРГАМОН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *