Нещодавно в церкві с. Чемерне (Сарненщина) та м. Дубровиця, що на Рівненщині, відбулися випуски вчителів Недільної Школи.

Упродовж дев’яти тижнів студенти вивчали такі теми: біблійна географія, історія Недільної школи, викладання головної істини, структура уроку в Недільній школі, зцілення душевних травм, вікові особливості дітей, розвиток характеру для служіння, наочні посібники на уроці, важливість навчання.

Більшість студентів служать у Недільних школах у помісних церквах. Чимала кількість молодих людей проходили курси з метою стати табірними працівниками цього літа.

Днем раніше усі студенти склали підсумковий екзамен. Він складався з письмової частини – студенти відповідали на запитання по вивчених темах та показового уроку. Усі студенти справилися з поставленими завданнями й отримали сертифікат, який засвідчує успішне завершення навчання на початкових курсах вчителів Недільної школи.

Святкові богослужіння відбулися з участю місцевих служителів, ректора Рівненської Духовної Семінарії Олександра Трофімчука, відповідальної за служіння дітям та підліткам в Рівненській області Оксани Рощук та студентів.

Служитель церкви с.Тинне згадував своє дитинство, як він відвідував недільну школу в непростий час, як тоді вчителі ризикували своїм життям і свободою, щоб розказати дітям про Христа. Ці уроки проходили ввечері таємно і до них приїжджала вчителька, яка і розказувала біблійні історії. Він також зауважив, що якщо для кожного вчителя який отримав сертифікат навчить істини десятьох дітей, а на Сарненщині 60 випускників, то це 600 дітей. Служитель наголосив на важливості у дитячі роки розповідати про Ісуса Христа, щоб отримати прощення та спасіння.

Богослужіння завершилось молитвою благословіння за випускників курсів.

Тетяна Пасько

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *