21 січня в церкві «Боже Спасіння» (м. Рівне) відбулася різдвяна зустріч для підлітків Рівненського району, на якій були присутні понад 200 молодих людей.

Організатори заходу – команда служіння дітям та підліткам Рівненського району доклали чимало зусиль і підготували цікаву та насичену програму. Підлітки мали можливість познайомитися зі своїми однолітками, досхочу поспілкувалися, отримали важливі знання і найголовніше – прославили разом Господа. Тема зустрічі: «Народжений для мене».

На початку зустрічі до усіх присутніх звернувся старший пастор церкви «Боже Спасіння» Віталій Зозуля. Він нагадав історію про дванадцятирічного Ісуса в храмі й закликав підлітків старатися у своєму житті так само прагнути бути близько з Богом через молитву та читання Божого Слова.

Служитель В’ячеслав Марчук розповів присутнім історію про чоловіка, який шукав щастя скрізь, де тільки це можливо. Але, на жаль, у своїх пошуках зустрічався з величезною кількістю нещастя та біди. Лише після зустрічі з Ісусом, зрозумів, що тільки Він дає справжнє щастя, яке не залежить від зовнішніх обставин. Свою промову служитель супроводжував цікавими наочними прикладами для кращого запам’ятовування.

«Мені сподобалося, що організатори цієї зустрічі – прості та відкриті люди. У приємній атмосфері вони дали нам багато практичних і важливих порад. Мені дуже сподобалася цитата: «Щастя – це повне задоволення від життя і відсутність бажань. Я зрозуміла, що щастя – в Бозі» – розповіла Вероніка з м. Рівне.

Через інтерактивне завдання підлітки разом з ведучим повторили різдвяну історію. Опісля юнаки та дівчата взяли участь у відомій грі «Кахут», в якій відповідали на запитання про народження Ісуса Христа. Активна участь всіх підлітків свідчила про їхню зацікавленість, але перемогу здобули три команди.

Також упродовж заходу підлітки мали можливість поставити анонімні запитання, на які служителі церкви дали відповідь. На завершення зустрічі організатори провели розіграш подарунків, після чого усі мали можливість поспілкуватися та знайти нових друзів за чашечкою чаю зі смаколиками.

«Ми живемо в складний час. Я вважаю, що нині варто особливо турбуватися про молоде покоління. Адже діти та підлітки – це наше майбутнє. Щоб зберегти його, варто правити з малечку їм любов до Бога та до Божого Слова, Подібні заходи, як от сьогоднішній добре цьому сприяють. У простій, ігровій формі молодим людям доносять такі важливі істини: Бог любить Своє творіння і хоче дати щасливе життя» – поділився враженнями Анатолій Кухарчук, відповідальний за служіння підліткам у с. Олександрія.

У планах організаторів проводити подібні зустрічі якомога частіше.

Пасько Тетяна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *