21 січня в м. Костопіль відбувся випуск вчителів Недільної школи Костопільщини.

Розпочав служіння місцевий пресвітер Анатолій Славінський.

Співом служили самі випускники, і на початку виконали псалом «Буду співати Славу складати!».

Зі словом благословіння до присутніх звернувся пресвітер с. Перетоки Володимир Боришкевич:  «Учні вчилися біля самого більшого Вчителя – Ісуса Христа. Деякі батьки думають, що коли моя дитина піде в недільну школу, то вона навчиться Євангелії, віршів з Біблії, співати… Але це не є правильно! Найкраща наука від наших батьків. Моя мама навчила мене молитися, а тато навчив читати Євангелія».

Слово настанови для випускників та всієї церкви мав ректор РДСА Олександр Трофімчук. «Я вірю в те, що Христос будує Свою Церкву через пророків, апостолів, благовісників, пастирів та вчителів. Через ваше служіння будується Тіло Христове, Тіло Христове – це Церква. Якщо я хочу, щоб моя церква росла – я маю служити дарами, які дав Господь», – підсумував ректор.

Після проповіді було урочисто вручено 43 випускникам сертифікати.

Заключне слово сказав старший служитель Петро Каплюк. Його побажання було досить актуальним: «Пронесіть цю гідність бути вчителем до кінця!».

Служіння завершилось молитвою благословіння випускників служителями церков Костопільщини.

Також на випуску студентів були присутніми відповідальна за відділ служіння дітям та підліткам в Рівненській області Оксана Рощук та координатор навчання курсів Людмила Сидоришина.

Вчителі були дуже вдячні Богу за хороший час і за можливість звершити цей випуск.

Тамара Яковлєва

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *