20 січня на базі церкви «Свята Трійця» м. Рівне розпочалися курси з підготовки вчителів Недільної школи.

41 студент з помісних церков Рівненського району упродовж наступних декількох тижнів будуть навчатися ефективно служити дітям і підліткам.

«Радіє серце, коли бачу скільки молодих людей, запалені любов’ю до Бога і до дітей. Коли ми планували початок курсів, у нас було лише 13 охочих навчатися. Але наш Бог великий, і Він сильний зробити велике з маленького. Доказом цього є те, що сьогодні 41 студент виявив бажання зростати у своєму служінні. Якщо Господь дозволить, то упродовж наступних дев’яти тижнів студенти дізнаються про вікові особливості дітей та підлітків, ознайомляться з різними методами викладання Біблії для дітей, зроблять крок у дослідження біблійної географії, освоять особливості душеопікунства дітей, краще зрозуміють своє покликання у служінні та багато іншого. Дякую Богу за можливість бути дотичною до навчального процесу майбутніх вчителів» – розповіла подробиці навчання Інна Парфенюк, відповідальна за служіння дітям і підліткам в Рівненському районі.

На відкритті курсів були присутні служителі церкви, які поділилися зі студентами мудрими настановами з Біблії та власного досвіду.

Петро Музичук, заступник старшого пресвітера, завідувач відділу освіти Рівненського обласного об’єднання УЦХВЄ, розповів про те, хто такий вчитель Недільної школи. Служитель наголосив на трьох важливих аспектах: вчитель той, хто навчає; вчитель той, до кого йдуть, щоб отримати пораду; щоб бути вчителем самому треба стати учнем.

«Коли дванадцятирічний Ісус був у храмі, усі, хто слухав Його, дивувалися розумові та Його відповідям. Ісус робив дві важливі справи, які маємо робити й ми: вислуховував та запитував» – поділився зі слухачами Роман Боришкевич, пресвітер церкви «Свята Трійця».

Викладач Оксана Павлюк розповідала студентам про історію та структуру Недільної школи, особливості планування роботи Недільної школи та навчальні програми.

Не обійшовся день без смачних перерв та цікавих завдань. Студенти знайомилися один з одним за чашечкою чаю. А також брали участь в інтерактивному занятті, яке для них підготували організатори курсів.

Нагадаємо, що Рівненська Духовна Семінарія проводить такі курси з підготовки вчителів Недільної школи щорічно у різних районах Рівненської області.

Тетяна Пасько

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *