Завершився останній день літа, завершився сезон водних хрещень, завершується сезон таборів… Місяць був насичений різноманітними благодійними заходами, волонтерськими поїздками.

30 липня в церкві ХВЄ с. Кідри відбулося водне хрещення. 41 людина заключила завіт з Господом. В церкві с. Тинне прийняла водне хрещення 21 людина.

В Демидівському районі відбулося водне хрещення, під час якого двоє людей вступили в завіт з Господом. В зібранні взяли участь заступник єпископа УЦХВЄ Рівненщини Микола Свірчук, старший пресвітер району Василь Глабець, Анатолій Кравець, Степан Комар.

Також відбулося водне хрещення в двох церквах: с. Радове та Кухітська Воля. 9 людей присвятили життя Господу (Радове – 7 та Кухітська Воля – 2). На хрещенні був присутній старший пресвітер Зарічненського району Василь Козяр.

В церкві с. Біла криниця п’ятеро людей заключили звіт з Господом, семеро в смт. Клесів та двоє в с. Боратин.

06 серпня відбулося водне хрещення в селі Бокійма Млинівського району, під час якого п’ятеро людей вступили в завіт з Богом (троє з Бокійми, один з с. Стара Миколаївка, один з с.Мирогоща). Водне хрещення здійснював Горіч Микола. Також були присутні старший пресвітер Демидівського р-ну Василь Глабець, Петро Марчук, Володимир Повшук, Степан Євтушенко.

В селі Зозів, в церкві «Добрий Самарянин», з 7 по 11 серпня проходив пʼятиденний дитячій табір. Щодня захід відвідувало що понад 150 дітей! На заключній частині був присутній Боришкевич Ростислав Антонович, представники місцевої влади та служителі помісної церкви;

12 серпня церква «Божого спасіння» м. Рівне відправила близько 400 кг пирогів та інших смаколиків, сала, тушонок, мівіни і медикаментів. Також пригостили поранених в госпіталі, в домі престарілих в с. Дядьковичі та в тюрмі с. Городок;

13 серпня в селі Зозів, в церкві «Добрий Самарянин», спільно з церквою «Добрий Самарянин» м.Рівне, відбулося святе водне хрещення по вірі. Шестеро людей пообіцяли Богу добру совість. На зібранні був присутній єпископ УЦХВЄ Рівненщини Олександр Коток, Боришкевич Ростислав та служителі помісної церкви.

В церкві ХВЄ м. Дубно відбувся допуск до рукопокладення на дияконське служіння Крама Олександра. В зібранні взяв участь заступник єпископа УЦХВЄ Рівненщини Микола Свірчук.
Семінар і братерське спілкування в церкві с.Пустомити було проведено за участю заступника старшого пресвітера УЦХВЄ Рівненщини, завідувача управління освіти Петра Музичука.

Впродовж місяця брати з Радивилівського, Дубенського та Демидівського районів мали дві поїздки до Херсонської та Дніпропетровської областей, в шістьох селах роздавали продуктові набори та завершували служіння. Також служили в церкві «Салім» м.Кривий Ріг, де кожної неділі приходить більше двісті людей невіруючих.

Єпископ Олександр Коток разом з старшим пресвітером Березнівського району Анатолієм Бойчуком відвідали церкву «Відродження» м. Березне. Співом служив гурт з Тинного.

Гарне свято для вдів провела Українська Церква християн віри євангельської села Корнин, де є пастором Юрій Семенович Волощук. В зібранні взяли участь перший заступник єпископа Олександр Чернюшок, відповідальний за соціальне служіння Петро Балабак, Тетяна Боришкевич та інші.

В с. Острівці, де є відповідальним за служіння диякон церкви с.Довговоля, проведено захід «Молитва за Україну». Словом до молитви служили пресвітер церкви «Благодать» м. Вараш Сніжко Олександр, відповідальний в районі за відділ благовістя Троскавець Олексій та інші, хто допомагає в служінні с.Острівці.

12-13 липня волонтери, у складі 14 людей, відвідали п’ять населених пунктів Донеччини та провели там зібрання: Слов’янськ, Краматорськ, Миколаївка, Святогорськ та с. Черкаське. Було роздано більше 400 пакетів, біля 1000 буханців хліба.

А вже 2-3 волонтери відвідали Херсонщину, провівши десять євангелізацій: Посад-Покровське, Мирне, Благодатне, Софіївка, Станіслав, Інгулець, Дар’ївка, Чорнобаївка, Киселівка та Херсон. Село Киселівка Чорнобаївської громади Херсонщини пробуло в російській окупації майже дев’ять місяців. Населений пункт розташований за 5 кілометрів від Чорнобаївки й був захоплений російськими військами на початку березня 2022 року.

«Перший місяць в окупації ми взагалі жили без хліба», – розповідають Лілія й Анатолій. Кадри з поїздок дивіться у відеосюжеті.

Черговий вантаж з допомогою (готова їжа, овочі, питна вода, засоби гігієни, набори-бокси) для українських вояків, які несуть службу на Бахмутському напрямку, відправлено церквою с.Ясногірка. Поїздка відбулася за сприяння Рівненського обласного об’єднання УЦХВЄ, що взяло на себе фінансування транспортних витрат.

Волонтери відвідали церкви в Дружківці, Краматорську, Покровську і Слов’янську, роздали продукти та засоби гігієни. Два дні готували плов для військових в Костянтинівці і Слов’янську, зготували більше 2000 порцій. 13-15 серпня п’ять бусів з гуманітарною допомогою від церкви «Жива Вода» ХВЄ селища Клесів.

Вже другий рік поспіль щовівторка церква ХВЄ с. Тинне готує та відправляє домашню випічку для наших захисників. Усі бажаючі можуть долучитися до даної акції. Так як у літній час погодні умови не дозволяють перевозити якісь інші продукти — щовівторка відправляють домашню та куплену випічку, воду, солодкі напої. Як наголошує обласний єпископ Олександр Коток, кожен має зробити свій внесок у перемогу, допомогу тим, хто постраждав — це місія кожного християнина, а в час війни особливо;

19 серпня в церкві ХВЄ м. Дубно було проведено районну бесіду служителів. В зібранні взяли участь єпископ Олександр Коток, заступник Микола Свірчук, ст. пресвітер району Вадим Савченко та інші служителі.

3-й рік поспіль Українська церква християн віри євангельської села Новорічиця має можливість послужити вдовам, вдівцям і одиноким. В зібранні взяли участь старший пресвітер району Василь Козяр, відповідальний за соціальне служіння Петро Балабак, пастор Петро Цинко, Тетяна Боришкевич, Анна Матящук та інші сестри і брати;

20 серпня на базі табору «Берізка» відбулася зустріч вдів та одиноких церкви «Святої Трійці» м. Рівне. В зібранні також взяли участь Тетяна Боришкевич, відповідальний за соціальне служіння Петро Балабак, Петро Цинко та Павло Мельник з дружинами та інші місцеві служителі;

23 серпня єпископи Михайло Паночко та Олександр Коток відвідали церкву в с. Степань. Також мали бесіду, в якій говорили про християнські школи, освіту, молилися за дітей, молодь, Україну;

В Сарнах, з нагоди Дня незалежності, було проведено молитовний ранок «Молимось за тебе, Україно!». В заході взяв участь єпископ УЦХВЄ Рівненщини Олександр Коток. Також були присутні представники інших релігійних конфесій та організацій, голови волонтерських організацій, Молодіжної ради, капелани, військові.

26 серпня на території церкви «Відродження» м. Березне було проведено дитяче свято «Прощавай літо». В програмі були батути, гірки, цікаві гуртки, інструктажі з техніки безпеки від екстрених служб.
Благословив захід єпископ УЦХВЄ Рівненщини Олександр Коток.

27 серпня в с. Повча відбулося молодіжне служіння Дубенського р-ну. В зібранні також взяв участь пресвітер з Колорадо (США) Микола Савченко.

Цього ж дня в церкві ХВЄ с.Боратин Радивилівського району відбулося рукопокладення на пресвітерське служіння Романа Демчука, а на дияконське — Вячеслава Гонтарука та Василя Демчука. Священодійство звершували єпископ Олександр Коток, заступник Микола Свірчук, ст.пресвітер р-ну Микола Кондратюк, пастор Дмитро Демчук. Співом служив гурт з церкви с.Іллін.

Вперше в с. Нивецьк, з Божого благословіння, спільно з церквою с. Грицьки на території Дому молитви було проведено дитяче дозвілля. Впродовж чотирьох днів табір відвідали близько 70 учнів.

31 серпня церкви с. Познань та Глинне відправили близько 50 складометрів дров на Херсонщину. В даному проєкті взяли участь також Рівненське обласне об’єднання УЦХВЄ та місія «Добрий самарянин».

Дякуємо Богові, що подарував хороші можливості для служіння!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *