У церквах Рівненщини продовжуються водні хрещення, десятки нових людей долучаються до Церкви Христової. Окрім того відбуваються й інші заходи.

9 липня в церкві «Відродження» смт. Володимирець на пресвітерське служіння був рукопокладений Богдан Олег Павлович. Священнодію звершували перший заступник єпископа УЦХВЄ Рівненщини Олександр Чернюшок, заступник єпископа Степан Килюшик, старший пресвітер району Сергій Секан та Володимир Капарчук.

З 10 по 14 липня відбувся 5-денний табір в с. Підзамче. Заключне зібрання відвідали і ділились словом заступник старшого пресвітера УЦХВЄ Рівненщини Микола Свірчук, старший пресвітер району Микола Кондратюк, Роман Демчук та інші служителі, представники влади.
Загалом табір відвідали близько 150 дітей.

У смт. Мізоч був організований дитячий денний табір на тему «Бог Поруч», який надав близько 250 дітям унікальну можливість навчатися та провести активний та цікавий час.

З 8 по 10 липня в Миколаївці було проведено табір для десяти навколишніх сіл Повчанської ОТГ (Микитичі, Турковичі, Пирятин, Будераж, Мильча, Повча, Придорожне, Підбрусинь, Коханка, Яблунівка, Миколаївка). Загалом табір відвідали 275 дітей!
На закритті були присутні понад 200 батьків, які мали змогу чути проповідь Євангелії.

З 13 по 15 липня Дубенська церква провела дитячий табір для дітей недільної школи. Табір відвідали понад 80 дітей. Також були присутні діти невіруючих батьків. «Варто зустрітися» — такою була основна тема дитячого табору.

18 людей відновлювали дахи будинків в с. Орлове Херсонської області. В поїздці бере участь пастор церкви с. Могиляни Володимир Гульчук.

З початку повномасштабної війни молодь церкви с. Ясногріка склала та відправила для військових вже 6600 боксів. У кожному – продукти та речі першої необхідності, одяг, смаколики, лист зі словами підтримки, а також Новий Завіт.

Протягом декількох місяців на базі церкви с.Ясногірка Сарненського р-ну спільно з Рівненською Духовною Семінарією проходило навчання проповідників. Брати з місцевої та сусідніх церков мали можливість отримати цінні теологічні та практичні знання, необхідні для ефективного служіння.
22 липня відбулося урочисте вручення відповідних сертифікатів.
З словами настанови та підбадьорення до братів, які закінчили навчання звернулися заступник єпископа УЦХВЄ Рівненщини Олександр Кузьмич та ректор РДСА Олександр Трофімчук.

22 липня було проведено молодіжний виїзд молоді з темою «Інвестиція в сім’ю». Словам служив Віктор Вознюк з дружиною та старший пресвітер району Вадим Савченко.

В церкві «Христа Спасителя» м. Рівне (Тинне) на дияконське служіння були рукопокладені Олександр Боричевський та Павло Одарчук. Священнодію звершував заступник єпископа УЦХВЄ Рівненщини Петро Музичук, старший пресвітер району В’ячеслав Марчук та місцевий пресвітер.

23 липня в церкві ХВЄ м.Дубровиця на дияконське служіння був обраний Щур Павло Миколайович.
В зібранні взяли участь заступник єпископа УЦХВЄ Рівненщини Степан Килюшик, старший пресвітер району Василь Хомич та місцеві служителі.

В церкві «Благодать» м. Вараш на дияконське служіння було обрано Бойка Романа, Мирончука Євгена, Васильчука Віталія, Романчука Сергі та Гризовського Миколу.
В зібранні взяли участь ст. пресвітер району Сергій Секан, пресвітер церкви с. Великі Цепцевичі Михайло Бузян та служителі помісної церкви.

В церкві ХВЄ с.Пітушків Млинівського району відбулося рукопокладення на дияконське служіння Новосад Анатолія.Священе дійство звершували заступник єпископа УЦХВЄ Рівненщини Микола Свірчук, старший пресвітер району Вадим Полицяк, Петро Колодинський.

22-23 липня на базі церкви ХВЄ с.Острожець відбулося спілкування християнської молоді Млинівського району.

23 липня в церкві с.Залав‘я Рокитнівського району на дияконське служіння було рукопокладено Таргонського Леоніда Дмитровича. Священнодію звершували старші служителі братерства: заступник єпископа УЦХВЄ Рівненщини Олександр Кузьмич та старший пресвітер району Михайло Лесковець.

В церкві смт. Володимирець відбулось служіння для вдів, вдівців даного населеного пункту. На служіння прийшло 140 людей, переважно не воцерковлені люди. Багато із них вперше відвідали молитовний будинок. У заході взяли участь перший заступник єпископа УЦХВЄ Рівненщини Олександр Чернюшок, відповідальний за соціальне служіння Петро Балабак, старший пресвітер району Сергій Секан, Михайло Турчик, Сергій Кібиш, Володимир Капарчук та інші служителі помісної церкви.

29 липня відбулося молодіжне служіння Острозького району, зібралося близько 90 людей. Служили словом перший заступник старшого єпископа УЦХВЄ Віталій Яцюк із темою «Безпечне місце в небезпечному світі» та пастор церкви с.Могиляни Володимир Гульчук із темою «Особливості віку».

З 31 липня по 4 серпня в с. Боратин відбувся 5-й дитячий табір, на якому було приблизно 165-170 дітей. На заключне служіння прийшло близько ста невоцерковлених, представники влади. Заключну проповідь мав пресвітер церкви Демчук Роман.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *