З 5 по 10 липня команда дитячого служіння kidscamprv побувала на півдні України з метою послужити дітям. Служіння молоді включало дитячі табори, служіння у пунктах незламності та молитва за Україну на площі Баштанки через вечір музики.

Приймала молодь і стала організатором дитячих таборів та вечора музики на Миколаївщині церква у м. Баштанка, а капелан Михайло Сидорчук організував служіння у пунктах незламності на Херсонщині.

У таборах діти мали нагоду пізнавати Біблійні істини та відкрити для себе нові можливості, порадіти через різні активності, майстер класи та цікавинки.

Команда молоді радіє, що мала можливість послужити дітям в деокупованих місцях, щоб діти та дорослі могли переключитися зі своїх повсякденних турбот та знайти радість і потіху у Божій присутності.

Не менш важливою було служіння у пунктах незламності на Херсонщині, зокрема на острові, який зазнав постійних обстрілів. Своїми молитвами, співом та словом вони надавали людям силу та надію в складних життєвих обставинах.

«Ми вдячні Богу за благословіння та захист, які отримали під час нашого служіння на Миколаївщині та Херсонщині. Кожна зустріч з дітьми, кожна спільна молитва з людьми, які перебувають у складній ситуації, була для нас благодатним досвідом. Ми молимось за кожного, хто чув слово віри та надії, і просимо Бога продовжувати благословляти їхні життя», – зазначили представники команди kidscamprv.

Про поїздку молоді дивіться у короткому сюжеті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *