Впродовж двох тижнів у церквах Рівненщини відбувалися водні хрещення (про що буде зроблено репортаж іншим разом). Але окрім цього в Об’єднанні відбувалися й інші заходи.

24 червня в «УЦХВЄ» м. Здолбунів відбулася районна сестринська конференція, на тему “Світло в кінці тунелю”. Спікер Людмила Бендус — відповідальна за сестринське служіння по Україні.

25 червня в церкві с.Бичаль відбулись вибори на пресвітерське служіння. Було обрано Трофимчука Петра Васильовича.

Цього ж дня в церкві с.Гранітне Сарненського району відбулося з‘їздне молодіжне зібрання. Настановами з Божого Слова поділився заступник єпископа УЦХВЄ Рівненщини Олександр Кузьмич.

25 червня в Домі молитви с. Бишляк Варашського р-ну відбулося зібрання вдів, вдівців і одиноких, в якому взяли участь перший заступник єпископа Олександр Чернюшок, ст. пресвітер району Сергій Секан, відповідальний за соціальне служіння в області Петро Балабак, пресвітер церкви с. Кідри Сергій Кібиш, відповідальний за соціальне служіння в районі Михайло Турчик, диякон ц. «Переображення» м. Сарни Олег Бублик та місцеві служителі. Після служіння присутніх пригостили обідом, а також благословили продуктовими наборами.

Натомість в церкві «Благодать» м. Вараш відбулася районна сестринська конференція. Розпочав захід перший заступник єпископа УЦХВЄ Рівненщини Олександр Чернюшок, а з вітальним словом звернулась відповідальна за сестринське служіння в області Жана Чернюшок. Директорка Департаменту жіночого служіння УЦХВЄ Людмила Бендус виклала семінар на тему «Справжня я».
У вечірньому служінні словом поділився брат Мирослав Бендус.

2 липня в церкві ХВЄ м. Дубно відбулося молодіжне зібрання за участі керівників молоді району. Після зібрання була бесіда із керівниками молоді за участю старшого пресвітера району Вадима Савченка.

В перший день липня в таборі «Берізка» відбулася зустріч управління молоді РОО УЦХВЄ. Були присутні всі районні керівники молоді із дружинами. Присутні мали приємний час для спілкування щодо служіння молоді.

9 липня в церкві с.Чудниця Гощанського району обрали пресвітером Мельника Романа та дияконом Малейчика Романа. Також обрали братерську раду. На зібранні були присутні заступник єпископа УЦХВЄ Рівненщини Петро Музичук та старший пресвітер району Петро Шпак.

В церкві с.Нетреба Рокитнівського р-ну на дияконське служіння рукопокладено Сороку Романа Євтуховича. Священнодію звершили старші служителі братерства: заступник єпископа УЦХВЄ Рівненщини Олександр Кузьмич, старший пресвітер району Михайло Лесковець, єпископ Володимир Бричка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *