24 травня на базі церкви «Переображення» відбулася зустріч-навчання молодіжних служителів та їхніх дружин з Сарненського району. Пресвітер церкви «Святої Трійці» м. Рівне Павло Мельник поділився настановою зі Слова Божого: “Правильне бачення останнього часу” і все, що потрібно для цього… Завідувач управління молоді УЦХВЄ Рівненщини Віктор Давидюк послужив на тему: «Вірність та нагорода від Господа». Вкінці було звершено молитву за потреби та молодіжних служителів. Захід було проведено з метою підбадьорити та надихнути молодіжних служителів і їх дружин у служінні.

В останню неділю травня в м. Дубно відбулося районне молодіжне зібрання, в якому взяли участь молодіжні служителі та молодь Дубенського району, а також старший пресвітер Острозького району Павло Цинко та завідувач управління молоді при обласному Об’єднанні Віктор Давидюк.

На базі церкви м. Березне відбувся захід для вдів і вдовців.
В зібранні взяли участь служителі Березнівського району, єпископ Олександр Коток, відповідальний за соціальне служіння Петро Балабак, відповідальна за служіння вдовам Анна Матящук.
Вкінці зустрічі присутні отримали невеличкі подарунки.

29 травня, в церкві м.Сарни (вул.Грушева) на дияконське служіння обрано Волосевича Сергія, Шевчука Павла, Шевчука Костянтина, Шапірко Валентина та Губеню Олега.
На членському зібранні були присутні заступник єпископа УЦХВЄ Рівненщини Олександр Кузьмич, пастор Володимир Давидюк.

Робоча нарада директорів департаментів УЦХВЄ відбулася 31 травня у м. Рівному. Під час заходу, що проходив за участю старшого єпископа Анатолія Козачка та його першого заступника Віталія Яцюка, учасники коротко поінформували про діяльність своїх департаментів, обговорили проблемні питання, шляхи їх вирішення та стратегію розвитку.Зокрема, зосередили увагу на підготовці дорожньої карти для грантових проєктів та формування ефективної системи фінансування.

Зранку 2- го дня Трійці, 29 травня, молодіжний хор Церкви с.Цепцевичі відвідали церкву с.Кідри.

4 червня, в селі Троковичі Житомирської області відбулося відкриття Дому молитви.
В урочистому зібранні взяли участь єпископ Олександр Коток, старший пресвітер Житомирського обласного об’єднання УЦХВЄ Іван Фещенко, його заступник, заступник місії «Голос надії», та інші служителі з Житомирщини та Рівненщини, а також представники влади.

В церкві с.Довговоля відбулася квартальна районна бесіда служителів (пресвітерів та дияконів) Володимирецького району. Також були присутні регіональний пресвітер Степан Килюшик та ст.пресвітер району Сергій Секан.

В церкві с. Ульбарів (Копани) Дубенського району на дияконське служіння був обраний Кущевий Василь Юрійович. В зібранні прийняли участь старший пресвітер району Вадим Савченко та пресвітер помісної церкви Валерій Якушевський.

В церкві с.Тишиця Березнівського району на дияконське служіння обрано Васильця Петра Вікторовича та Васильця Сергія Вікторовича. На членському зібранні були присутні заступник єпископа УЦХВЄ Рівненщини Олександр Кузьмич, ст.пресвітер району Анатолій Бойчук.

4 червня в церкві ХВЄ смт. Степань відбулося районне молодіжне зібрання на тему відданості та вірності Богові. В служінні взяли участь пастор та благовісник Мусій Губеня, пастор місцевої церкви Володимир Савочка та молодіжні служителі.

5 червня, в домі молитви села Іллін відбулася зустріч вдів Гощанського району. В зібранні взяв участь старший пресвітер Гощанського району Петро Макарович Шпак, відповідальний за соціальне служіння в області Петро Балабак, відповідальний за соціальне служіння в Гощанському р-ні Іван Михальчук, відповідальний за соціальне служіння в Березнівському р-ні Віталій Коваль та сестри які задіяні в даному служінні.

7 червня в церкві с. Батьків Радивилівського району відбулося святе по вірі водне хрещення. В завіт з Богом вступила молода сім’я. В зібранні взяв участь заступник єпископа УЦХВЄ Рівненщини, регіональний служитель Микола Свірчук.

11 червня, в церкві с.Велихів на пресвітерське служіння було обрано Бойка Анатолія Аполосовича. На членському зібранні були присутні регіональний служитель Степан Килюшик, ст. пресвітер району Сергій Секан та пресвітер Михайло Бузян.

В церкві с. Зозів Рівненського району на пресвітерське служіння був рукопокладений Дмитро Семещук. Рукопокладення звершували заступник єпископа Петро Музичук, ст. пресвітер району В’ячеслав Марчук та Ростислав Боришкевич.

Цього ж дня відбулася квартальна бесіда пресвітерів та дияконів Зарічнянського району.

10 червня молодь церкви смт.Рокитне мала можливість разом провести час, роздумуючи над темою “Твоє слово важливе”. Словом настанови служив Мельник Роман Сергійович.

Також молодь Радивилівського району мала гарний час служіння.

11 червня, в церкві смт.Степань Сарненського району на дияконське служіння було обрано Зданевича Анатолія Олександровича та Ярему Романа Володимировича. Також церква благословила Мельника Анатолія Васильовича на служіння в дочірній церкві с.Золоталин Костопільського району. На членському зібранні були присутні заступник єпископа УЦХВЄ Рівненщини Олександр Кузьмич та заступник ст.пресвітера району Володимир Давидюк.

Також 11 червня відбулося відкриття Дому молитви в с. Хміль, що на Рокитнівщині. Урочисте зібрання відвідали єпископ Олександр Коток, заступник Олександр Кузьмич, ст. пресвітер району Михайло Лесковець, пресвітери інших церков та представники влади.

Цього ж дня в церкві с. Уїздці Млинівського району на дияконське служіння був обраний Устимчук Віталій Анатолійович. Участь в зібранні приймали старший пресвітер району Вадим Полицяк, заступник єпископа Сумської області Устимчук Олександр та місцевий пресвітер Устимчук Анатолій.

13 червня відбулася бесіда служителів Демидівського району. Зібрання відвідав заступник єпископа УЦХВЄ Рівненщини, регіональний служитель Микола Свірчук, старший пресвітер району Василь Глабець.

8-10 червня перший заступник єпископа УЦХВЄ Рівненщини Олександр Чернюшок, разом із волонтером Олегом Максимцем відвідали конференцію у Варшаві. На конференції були присутні служителі України, українці із утворених церков у Європі, а також велика діаспора Китайських місіонерів у Європі, представники із Тайваню, Гонконгу та із Південної Кореї.

Темою конференції було обговорення об’єднання зусиль для благовістя у Європі, а також співпраця по допомозі українцям в часи війни і післявоєнна відбудова України.

Також конференцію відвідали представники зі США, Канади, Польщі. По завершенню делегації з Китаю та Кореї відвідали Рівне, Луцьк та інші міста України. Гості ділились словом, свідченнями про Божу дію у Китаї, розповіли про навчання десятків тисяч місіонерів, які готові поширювати Євангелію у Пакистані, В’єтнамі, всьому світові. Сподіваємось, що доручення Христа буде успішно звершуватись!

18 червня, в УЦХВЄ м. Здолбунів відбулись вибори на дияконське служіння. Було обрано, Свідерського Олега, Тимощука Віктора та Омельчука Назара. На виборах був присутній старший пресвітер району Василь Кондратюк.

18 червня в церкві ХВЄ с. Верба було проведено семінар для Дубенського району по історії Церкви.

Зібрання розпочав служитель з с. Молодаво Микола Маліщук, звернувши увагу на три пам’ятники, які мають місце в житті кожного християнина.

«Історія Церкви: ранній період» — так звучала тема семінару, який виклав історик, автор книг з історії протестантантизму та п’ятидесятництва, журналіст, редактор Олександр Геніш. Присутні мали змогу почути загальний огляд історії Церкви, як виглядала Новозавітня церква, як діяв Бог впродовж століть, звідки з’явилися п’ятидесятники та багато інших важливих уроків та фактів із духовного життя Христової Церкви.

В селищі Гоща, в Домі молитви відбулося святкове зібрання з нагоди 30-ліття започаткуння Церкви ХВЄ «Ковчег спасіння», де пресвітерами є Петро Балабак та Микола Кулакевич. Господь рясно благословив всіх присутніх. В служінні взяли участь єпископ Олександр Коток, його заступник Петро Музичук та інші служителі.

В церкві с. Глинськ відбулося благословене водне хрещення. В звіт з Господом вступили троє людей.
Священнодію звершував регіональний служитель Микола Свірчук.

Водне хрещення відбулося в церкві ХВЄ с. Дубно. В завіт з Господом вступили троє людей.
Співом служив хор церкви з с. Тинне.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *