У вівторок, 30 травня, в філії Рівненської Духовної Семінарії і Академії, розташованій у місті Сарни, відбувся урочистий випуск групи студентів, які успішно пройшли програму «Бакалавр практичного служіння». Ця подія стала важливою віхою у житті та духовному розвитку 21-ї людини, які присвятили себе служінню Богу та християнській спільноті.

Церемонія випуску була відзначена нагородженням та врученням дипломів випускникам. Урочистість супроводжувалася глибокими й проникливими привітальними словами старших братів, які мали честь бути присутніми на цьому важливому заході.

Єпископ УЦХВЄ Рівненщини Коток Олександр Адамович, заступник районного пастора Давидюк Володимир Григорович, завідувач управління освіти Музичук Петро Васильович, заступник старшого пресвітера УЦХВЄ Рівненщини Кузьмич Олександр Миколайович, директор міжнародного благодійного фонду «Глорія» Хомич Володимир Павлович та ректор Рівненської Духовної Семінарії і Академії Трофімчук Олександр Володимирович передали випускникам глибокі слова мудрості, надихаючи їх на подальше служіння.

Випускники, у свою чергу, висловили вдячність своїм наставникам, викладачам та всьому колективу РДСА за цінні знання, підтримку та формування їх християнської ідентичності. Вони виразили свою готовність віддати все найкраще суспільству та розповсюджувати Христове слово.

Випускники, які завершили програму «Бакалавр практичного служіння», набули широкого спектру знань та навичок, які допоможуть їм в служінні церкві та громаді. Вони стали частинкою Божої команди, готові брати на себе відповідальність та допомагати іншим, незалежно від того, які виклики зустрінуться на їх шляху.

Випуск групи студентів, які вчилися на програмі «Бакалавр практичного служіння» у філії РДСА в Сарнах, свідчить про постійне зростання та розвиток духовних лідерів у нашому суспільстві. Цей випуск став вагомим внеском у формування майбутнього духовного покоління, готового вести людей до Господа.

Ми вітаємо всіх випускників і бажаємо їм успіху, мудрості та благословення у подальшому служінні! Нехай їхнє життя буде сповнене духовного зростання, радості та відданості своїй місії. Нехай вони стануть світлом і сіллю в своїх громадах та розповсюджуватимуть любов та надію серед всіх, з ким зустрінуться на своєму шляху.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *