Дорогі брати та сестри!!

Бог дозволив кожному з нас вкотре відзначити найважливішу подію в історії людства – Воскресіння Христа. В різних умовах доводиться сьогодні зустрічати Пасху нашому народові. Долі багатьох наших близьких, знайомих зруйновані. Але цей день нагадує нам про те, що навіть після найтемніших моментів життя, можна знайти світло і надію.

Воскресіння Христа – це доказ того, що смерть не є кінцем, але новим початком. Кожен може отримати вічне життя завдяки вірі у Христа та Його воскресінню. Адже Христос сказав: «Я — Воскресіння й Життя; віруючий у Мене якщо і помре — оживе!» (Ів.11:25)

Незалежно від того, в яких обставинах ти знаходишся зараз – повір в Ісуса, ухопися за вічне життя! Незалежно від того, що відбувається у житті та які труднощі зустрічаються на нашому життєвому шляху, віра в те, що Ісус воскрес і ми також воскреснемо, буде надійною опорою для нас.

Нехай Воскресіння принесе вам світло, надію та радість, а також натхнення для того, щоб пройти через будь-які випробування та стати міцнішими. Христос Воскрес!

З повагою та любов’ю
Обласна рада та працівники Офісу Рівненського обласного об’єднання ХВЄ

єпископ УЦХВЄ Рівненщини Олександр КОТОК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *