Дорогі друзі, брати та сестри!

Вітаємо вас зі святом П’ятидесятниці!. В цей день утворилася Церква і на апостолів зійшов Святий Дух! Це особливий день, коли ми вшановуємо сходження Духа Святого і Його величну роль у нашому житті.

У цей непростий час, коли світ знаходиться в стані війни, ми повинні пам’ятати, що Святий Дух продовжує бути поруч з нами. Дух Святий працює також над Україною, Він має свої цілі. Він є нашим вчителем, натхненником і надією. Він дає нам мудрість і розуміння, щоб пройти крізь складні обставини. Він утішає наші серця в моменти суму і невпевненості, дарує нам спокій і турботу.

Святий Дух провадить нас на шлях правди і справедливості. Він проливає світло на наші дороги, щоб ми могли розрізняти добро від зла. Його присутність дає нам силу йти вперед, навіть коли все навколо здається безнадійним.

Нехай це свято П’ятидесятниці нагадає нам про наш зв’язок з Богом і наповнить наші серця Духом милості і любові. Нехай Святий Дух надасть нам сили і мужності, щоб долати всі перешкоди, зустрічати виклики життя з впевненістю і принести мир та благословення тим, хто нас оточує.

Благодать Господа нашого Ісуса Христа, і любов Бога й Отця, і єднання Святого Духа нехай буде з усіма вами!

З повагою та любов’ю
Обласна рада та працівники Офісу Рівненського обласного об’єднання ХВЄ

єпископ УЦХВЄ у Рівненській області Олександр КОТОК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *