Дорогі брати та сестри! Вітаю усіх вас зі святом В’їзду Господа в Єрусалим!

Це свято, яке є частиною християнської Пасхальної традиції, відзначає в’їзд Ісуса Христа до Єрусалиму на ослиці, де Його зустрів великий натовп людей, стелячи перед Ним пальмове віття та одяг.

У цій події ми можемо побачити, як люди радісно зустріли Ісуса та проявили шану й повагу до Нього. Однак, в той же час, ми бачимо, як цей же Христос, який був зустрінутий з таким ентузіазмом, в кінці тижня був зраджений, засуджений та розп’ятий на хресті.

З цього можна зробити висновок, що не завжди можна довірятись відчуттям та емоціям, які переважають у моменті. Важливо зберігати тверезий розум та не забувати про вічні цінності, щоб не бути обманутим.

В наші дні ворог особливо бореться за розуми людей, щоденно виливаючи безліч пропаганди, неправди, лукавства. Будучи обмануті, колишні приятелі перетворюються у ворогів, озброюються та йдуть війною на сусіда. Ненависть, помсту та крики «Розіпни» ми чуємо й сьогодні. Але Церква пізнала Царя Всесвіту, вона ведена Духом Божим та наповнена хвалою.

Це свято нагадує нам також про важливість взаємовідносин та співпраці з іншими людьми. Люди, які зібралися, щоб зустріти Ісуса, робили це разом, у єдності. Тому ми повинні пам’ятати, що співпраця та дружба з іншими можуть допомогти нам досягти більш важливих цілей. Молімося разом, поклоняймося разом, співаймо разом, служімо разом!

Нехай це свято нагадає нам важливі Божі уроки – смиренності та покори, постійності, справедливості, торжества істини. Нехай усіх благословить Господь! Єпископ УЦХВЄ Рівненщини

Олександр КОТОК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *