19 червня 2026 року між Комунальним некомерційним підприємством «Міська лікарня №2» Рівненської міської ради та Рівненським обласним об’єднанням Української Церкви Християн Віри Євангельської було підписано меморандум про співпрацю.

Від імені Рівненського обласного об’єднання УЦХВЄ документ підписав голова об’єднання, єпископ Олександр Коток. Сторони засвідчили готовність до розвитку партнерських відносин та об’єднання зусиль у сфері духовної, соціальної, гуманітарної та благодійної підтримки людей, які потребують допомоги.

Метою меморандуму є налагодження тісної взаємодії між медичним закладом та церквою для реалізації спільних ініціатив, спрямованих на вирішення духовних, соціально-економічних і гуманітарних потреб населення. Особливу увагу сторони планують приділяти підтримці військовослужбовців, які проходять лікування та реабілітацію, а також розвитку волонтерської та благодійної діяльності.

Підписання меморандуму стало важливим кроком до посилення співпраці між медичною та духовною сферами, що сприятиме наданню всебічної допомоги людям у складних життєвих обставинах та зміцненню суспільної єдності в умовах війни.

Віталій Мелещук

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

 
Напишіть нам

Добрий день! Якщо у вас є термінове запитання, напишіть нам, залишивши свої контакти.