З 5 по 7 липня в селі Миколаївка відбувся табір для дітей, організований церквою с. Повча. Цьогорічний табір зібрав близько 230-250 дітей з усіх сіл Повчанської об’єднаної територіальної громади (ОТГ). Тема табору «Ти можеш бути там» акцентувала увагу на важливих життєвих та духовних цінностях.

Табір мав яскраво виражений євангелізаційний характер, з основними темами біблійних уроків, які охоплювали гріхопадіння та покаяння, спасіння та вічне життя. Учасники активно долучалися до обговорень та вивчення біблійних істин, які подавалися в доступній і цікавій формі.

Особливістю табору стала участь дітей у волонтерській діяльності. Під час ігор вони зібрали допомогу для потребуючих на сході України. Це не лише згуртувало дітей, але й навчило їх важливості допомоги ближнім.

Для підлітків була організована поїздка до лісу, де вони мали можливість взяти участь у різноманітних іграх, спілкуванні та служінні. Цей виїзд став чудовою нагодою для зміцнення дружніх стосунків та духовного зростання.

У таборі працювали різноманітні секції, які дозволили дітям обрати заняття за інтересами: спортивні ігри, малювання, драма, екстрім, а також батути і гірки. Важливою частиною програми було душеопікунство, яке допомагало дітям відчути підтримку та турботу. Невпинним організатором табору є пастор-євангелист Губеня Мусій.

На закриття табору були запрошені батьки та родичі дітей, відбулося велелюдне євангелізаційне служіння. Усього на цьому заході зібралося близько 550 людей. Заключний день став чудовою нагодою для спільного святкування та підведення підсумків, спілкування, а також для глибшого знайомства людей з Богом.

Церква с. Повча організовує такі табори щорічно, а також під час різдвяних свят. Ці заходи є важливими подіями для дітей та молоді в Повчанській ОТГ, сприяючи їх духовному і соціальному розвитку.

Олександр ГЕНІШ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *