Завершився перший місяць осені. В церквах Рівненщини вирувало життя: обирали нових служителів, проводили навчальні семінари та зібрання, волонтерили.

2 вересня на базі церкви «Нове життя» у с. Любахи відбулась перша підліткова зустріч Вараського району. На заході було зареєстровано більше 300 осіб, серед них були також діти не віруючих батьків. Зі словом привітання зверталися старші служителі Вараського району Степан КИЛЮШИК, керівник дитячого та табірного служіння Михайло БУЗЯН, керівник молоді району Тарас МАТЕРЯН.

Олександр ТРОЯНЧУК ділився словом наставлення на актуальну тему «Проти течії» світу цього. Також для дітей був організований час для дозвілля: робота в групах з лідерами, тімбілдинг та спортивні розваги. Гарячий обід та смачний плов у 200-літровому казані на вогнищі та багато інших деталей – все це сприяло дружній атмосфері та незабутнім враженням.

2 вересня в смт.Рокитне відбулася зустріч служителів району, в якій взяли участь єпископ обласного об‘єднання Олександр Коток та його заступники Олександр Чернюшок і Олександр Кузьмич.

У неділю у церкві с. Борове на дияконське служіння був рукопокладений Коцюбайло Богдан Степанович. Також був обраний на дияконське служіння Ошурко Петро, Пуха Руслан. Служіння звершували перший заступник єпископа УЦХВЄ Рівненщини Олександр Чернюшок, заступник єпископа Степан Килюшик, ст. пресвітер району Василь Козяр, член районної ради, пресвітер церкви Микола Вакуліч. Нехай Господь благословить помісну церкву і служителів.

4 вересня в с.Чемерне відбулася зустріч служителів Сарненського району, в якій взяли участь єпископ УЦХВЄ Рівненщини Олександр Коток, його заступник Олександр Кузьмич, служителі району.

7 вересня в церкві «Христа Спасителя» м. Костопіль було проведено вечір спілкування сестер.
«Навчи нас молитися» — такою була тема зустрічі. В зібранні взяли участь перший заступник єпископа УЦХВЄ Рівненщини Олександр Чернюшок, пастор та викладач Олександр Попчук, місцеві служителі церкви.

Брати з Рівненщини мали декілька заїздів для допомоги в будівництві Дому молитви м. Полтава. Залили армопояс, зробили опалубку та інші роботи. Старший пресвітер Полтавщини Михайло Роман висловив щиру подяку.

10 вересня в церкві ХВЄ м. Дубно на дияконське служіння був рукопокладений Крам Олександр.
Рукопокладення звершували заступник єпископа УЦХВЄ Рівненщини, регіональний служитель Микола Свірчук, старший пресвітер району Вадим Савченко, Степан Євтушенко та пастор з штату Колорадо Микола Савченко.

Сьогодні відбулось святкове служіння в с. Вовковиї — ювілей церкви (20 років) та День подяки. Після служіння був організований для всіх святковий обід. Дане свято відвідав єпископ УЦХВЄ Рівненщини Олександр Коток, служителі сусідніх церков та інші гості.

В церкві смт. Млинів відбувся День Подяки. В урочистому зібранні взяли участь перший заступник єпископа УЦХВЄ Рівненщини Олександр Чернюшок, відповідальний за місіонерський відділ Олександр Фінчук, почесний пресвітер Леонід Одемчук та інші.

Аналіз таборів, стан недільних шкіл в церквах області, необхідність проведення курсів, навчання – про це та інше говорили під час онлайн зустрічі відповідальних за Недільні школи в районах.

16 вересня в с. Будимля було проведено захід для молоді Дубровицького району, який відвідало близько 100 молодих братів і сестер. Семінаром поділився викладач Олександр Троянчук. Після обіду було організовано профільні секції, на яких вчилися служити з молоддю, підлітками і дітками. На завершення дня мали благословенне молитовне зібрання.

В церкві «Жива Надія» с.Оженин на дияконське служіння було обрано Хочая Сергія та Ярошика Олександра. Вибори відбулися з участю першого заступника єпископа УЦХВЄ Рівненщини Чернюшка Олександра, регіонального заступника Свірчука Миколи та ст.пресвітера району Цинка Павла.

Також 16 вересня було проведено одноденний виїзд в табір «Берізка» для всієї молоді Рівненського району. Словом служили єпископ Рівненського Обласного Обʼєднання Олександр Коток, перший заступник Олександр Чернюшок, старший пресвітер району В’ячеслав Марчук, керівник управління молоді в обласному Об’єднанні Віктор Давидюк. Служіння проводилося в форматі панельної дискусії, задавалися різні запитання, на які старші брати давали відповіді. Питання стосувалися як особистого характеру, так і служіння, молоді, життя вцілому. Опісля мали смачний обід на природі (готували плов), гарне спілкування, активний відпочинок з різними цікавими локаціями.
Ввечері завітали гості з Волині.

В церкві с. Повча відбувся День Подяки. В зібранні взяв участь старший пресвітер району Вадим Савченко, почесний пресвітер Марко Хомич та інші служителі.

17 вересня відбулося свято Подяки в УЦХВЄ с. Пятигори. Зібрання відвідав старший пресвітер Здолбунівського району Василь Кондратюк.

В пʼятьох селах Херсонської області брати, волонтери з південного регіону Рівненщини проводили служіння і роздавали людям продуктові набори та домашню випічку. Роздали людям майже 500 продуктових наборів, засоби гігієни, мед, одяг. Церква м. Радивилів готовила продуктові набори для жителів Херсонської області. Рівненське обласне об’єднання УЦХВЄ продовжує допомагати людям, які проживають на східних територіях України.

17 вересня в церкві смт.Томашгород на пресвітерське служіння рукопокладено Прокоповича Михайла Овдійовича. Священнодію звершували старші служителі братерства: єпископ Олександр Коток, заступник Олександр Кузьмич, Михайло Лесковець, пастори Олександр Дежнюк, Михайло Нестерчук.

Церква с.Познань, спільно з Рівненським обласним об’єднанням, відправили машину (40 складометрів) дров на Херсонщину в село Антонівка.

16 вересня 2023р. у с.Полиці Вараського району пройшов навчальний семінар для вчителів Недільної школи та тих, хто ними хоче стати. На семінарі був представлений метод, як працювати з дітьми у складних умовах. Основна ціль цього методу – так викласти біблійну історію, щоб торкнутися емоцій і почуттів дитини, та змінити її. Тому і назва його «Модель преображення».

Учасниками семінару стали 116 братів і сестер із 21 церкви району. Викладали матеріал декан факультету християнської освіти Рівненської Духовної Семінарії Інна Алконова та її команда – Вікторія Ковальчук та Олена. Також був присутній Михайло Бузян, відповідальний за дитяче служіння у районі.

Гарне свято для вдів провела церква християн віри євангельської с. Великий Жолудськ.
Були запрошені вдови церкви, села та сусідніх сіл. Присутні мали духовну частину, обід, а також вкінці отримали подарунки. В зібранні взяли участь єпископ Олександр Коток, відповідальний за соціальне служіння в області Петро Балабак, відповідальний за соціальне служіння в районі Михайло Турчик, пресвітери Михайло Бузян, Сергій Кібиш, Віктор Шкіндер та інші служителі, гості з Волині.

Команда волонтерів повернулася з Високопілля, Херсонської області, де Бог дарував можливість перекрити 23 зруйновані будинки і амбулаторію в с. Потьомкіне. «Приємні і вдячні люди, повні позитиву, вірять в те що все відновиться з Божою допомогою і допомогою небайдужих людей», — розповідає координатор поїздки Володимир Бричка.

В церкві «Святої Трійці» м. Рівне відбулося Свято Подяки Богові за врожай. Словом проповіді ділився перший заступник єпископа Рівненської області Олександр Чернюшок.

Також в УЦХВЄ м. Здолбунів відбулося святкове служіня, Свято Подяки. Служіння відвідав єпископ Олександр Адамович Коток, а також служителі з сусідніх церков.

Відбулося Свято Подяки в церкві ХВЄ с. Мильча. Зібрання відвідали служителі навколишніх церков, молодіжний хор церкви с. Панталія.

В селі Уїздці відбулося урочисте зібрання Свято Жнив. Зібрання відвідав районний пресвітер Вадим Полицяк та служителі інших церков.

Церква «Ковчег спасіння» селища Гоща мала свято Подяки Господу. У святковому зібранні взяли участь старший просвітер Гощанського району Петро Шпак та служителі з навколишніх церков.

Церква ХВЄ с. Морочно відправила 50 складометрів дров на схід України, для забезпечення постраждалих від війни.

24 серпня в церкві ХВЄ с.Батьків Радивилівського району відбулося урочисте служіння 20-ліття Церкві і Свято подяки за врожай. В святковому зібранні взяли участь почесний старший єпископ Михайло Паночко, регіональний служитель Микола Свірчук, ст.пресвітер р-ну Микола Кондратюк та інші служителі церков.

Цього ж дня відбулося Свято Подяки в церкві ХВЄ с. Кам’янка. Зібрання відвідали старший пресвітер Березнівського р-ну Бойчук Анатолій, а також служителі навколишніх церков, гості з Тернопільщини. Співом служили брати із церкви с. Стадники.

В неділю, 24 вересня, відбулося молодіжне районе зібрання Дубенського р-ну в с. Стара Миколаївка. Молодь служила віршами, співом та словом. Після зібрання мали спілкування за чаєм та кавою.

Церква ХВЄ с. Вири моляться за захисників України та всіляко підтримують їх. Цього разу зібрали малину та зварили 910 літрів малинового варення. На збір малини їздили священнослужителі та всі бажаючі. Опісля розвезли по членах церкви, які зварили варення, потім знесли в Дім молитви. А далі волонтери відвезли на фронт.

З початку вересня команда волонтерів з Варашського району доставила допомогу для військових і цивільних для семи населених пунктів в Донецькому та Запорізькому напрямках. Люди отримали генератори, медикаменти, хімію, продукти харчування.

30 вересня в Домі молитви смт. Рокитне відбулася зустріч вдів та вдівців району. В зібранні взяли участь єпископ УЦХВЄ Рівненщини Олександр Коток, єпископ Володимир Бричка, ст. пресвітер р-ну Михайло Лесковець, відповідальні за соціальне служіння Петро Балабак та Анатолій Дежнюк, а також інші служителі.

Цінуймо благоприємні хвилини життя! Використовуймо кожну можливість послужити у виноградику Божому.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *