Дитячі табори – це особливі місця, де молодь має можливість насолодитися літніми пригодами, навчитися новим навичкам, знайти нових друзів, а головне – познайомитися з Біблійними історіями та цінностями.

Молодь церков Дубровицького (тепер Сарненського) та Варашського районів Рівненщини, за участю молоді з м. Луцьк, провела декілька стаціонарних таборів для діток України, дітей сиріт з інтернатів, дітей ВПО та діток з неблагополучних і малозабезпечених сімей.

«Ми думаємо часто по-іншому, а Бог має свій план. Так і я мав свій план весною. До початку повномасштабної війни, починаючи з 2014 року, ми проводили дитячі літні табори. Однак війна призупинила це служіння. Починався 2023 рік, і ми не планували табори, кожен з команди складав свій план літа. Та весною один дзвінок з пропозицію провести стаціонарні табори змінив усі наші плани. Молодь з великим бажанням почала готуватися до таборів», – розповідає координатор цих таборів Руслан Хомич.

З 27 травня по 21 червня командою молоді було проведено три табори.

Один заїзд тривав вісім днів. Програма була більш націлена на те, щоб дитина, з Божою допомогою, вчилася працювати над собою. На кожному заїзді були присутні 150 дітей.

«Особливим і незвичним було те, що на четвертий день ми здійснили похід на Голгофу. Замість уроку ми відправляли дітей у похід. Проходячи по певній території, діти бачили сцени з останніх моментів життя Ісуса. По-особливому сприймалося це все. На вечірньому служінні продовжили тему. Коли показували сценку, то підлітки, не соромлячись нікого, плакали. Це був для багатьох днем їхнього покаяння. Слово Боже відкривалися дітям і здійснювало роботу у їхніх серцях», – згадує Руслан.

Перший заїзд відвідали діти з інтернатів Рівненської області. Вихователі розповідають, що зустрічали чимало діток з душевними проблемами, яким намагались допомогти, працювали над їхнім станом.

Другий заїзд проводився для діток вимушених переселенців. Працівники табору намагалися, щоб діти не відчували війну, намагались різними способами подарувати радість юним серцям, багато з яких, незважаючи на свій вік, стали дорослими. Спільно молилися за припинення страждань на рідній землі.

Третій заїзд був організований для діток області. Його відвідали діти з малозабезпечених, неблагополучних та багатодітних сімей.

Кожен такий заїзд був особливим. Щоразу команда зустрічалася з новими викликами,  завжди переживали Божі благословіння.

Учасники табірної команди висловлюють вдячність усім організаціям, які були причетні до організації таборів, а також церквам обласного Об’єднання, які підтримували та молилися за дане служіння. Просять і надалі підтримувати їх, оскільки незабаром планується ще декілька таборів.

«Дивлячись на пройдене, ще раз бачимо що це був Божий план. Бог дає можливість служити! Ще раз впевнилися що все під Божим контролем! Нам тільки б навчитися довіряти Йому», – запевняють координатори табору.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *