Звіт про діяльність  УЦХВЄ в час війни учасникам звітно-виборчої конференції УЦХВЄ представив старший єпископ Михайло Паночко.

Зусиллями християн  віри євангельської з гарячих точок було евакуйовано понад 178 809 осіб (були й ті, хто поклав своє життя, рятуючи людей з-під обстрілів). Понад  267 290 вимушених переселенців було прийнято транзитом, більш як 78 тисяч розміщено на базі церков і в домівках вірян.

Сотні тонн гуманітарної допомоги (їжа, одяг, медичні препарати тощо) зібрано церквами та доставлено в місця, де люди мають найбільшу потребу. Зокрема, з-за кордону завезено зібраної церквами 216 тис. тонн гуманітарної допомоги, в Україні віряни зібрали та доставили на місце призначення майже 70 тис. тонн допомоги. І це тільки зареєстровані дані.

Також християни-волонтери забезпечують потреби українських військових ТРО та ЗСУ (від бронежилетів та берців до тепловізорів та автомобілів). Відновлюють зруйноване житло мешканців у деокупованих регіонах. Не забувають і про головне своє призначення – рятувати душі людей. У різних підрозділах, які сьогодні захищають нашу країну, служать 166 військових капеланів УЦХВЄ.  Ще більше вірян проводять  душеопікунську роботу із тисячами постраждалих українців.

Детальніше – в сюжеті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *