Напередодні одного з найбільших свят небайдужі християни церков ХВЄ Рівненщини організували збір смачних подарунків та передали пасхальні гостинці дітям, що проживають на сході України. Великодня акція мала назву «Пасхальні подарунки для дітей Херсону». Цукерки, канцтовари, іграшки, пасочки – це далеко не все, що увійшло до подарункового набору.

В благодійній акції взяли участь церква ХВЄ смт. Клесів «Жива вода», Рівненське обласне об’єднання УЦХВЄ, старший єпископ УЦХВЄ Михайло Паночко та єпископ Олександр Коток, народний депутат України Віктор М’ялик, депутат обласної ради Андрій Пехотін, голова Рівненської обласної ради Андрій Карауш та інші.

Отож, майже 2700 діток, які залишились жити в Херсоні та Чорнобаївці під вибухами ракет і бомб, на свято Воскресіння Христового, отримають трошки радості і підтримки від Рівненщини.

«Воскресіння Ісуса принесло радість мільйонам людей. Щороку, згадуючи цю подію, ми радіємо і отримуємо натхнення робити добро та нести радість туди, де є потреба. Віримо, що ці подаруночки дітям принесуть у їхнє життя маленький промінь надії, посмішку та згадку про те, що Воскреслий Ісус є поруч з Ними», – коментує єпископ УЦХВЄ Рівненщини Олександр Адамович Коток.

Символічно, що подарунки були запаковані у пакети з надписом «Бог не залишає! Він благословляє». Адже дійсно, серце і дії Бога направлені на те, щоб спасати, милувати, благословляти. Він продовжує любити та дбати про народ Украхни!

Олександр ГЕНІШ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *