Рівненське обласне об’єднання УЦХВЄ відтепер має офіційний сайт! Він слугуватиме своєрідною візитівкою об’єднання. На сайті можна ознайомитися із історією, структурою Об’єднання, основною діяльністю, служителями, рішеннями, а головне – актуальними новинами життя братерства.

«Про необхідність такого ресурсу мова йшла ще раніше. У будь-який момент соц. мережа може змінити, наприклад, правила публікації постів, і ви не зможете нічого з цим вдіяти. Сайт – це наша інтелектуальна власність, яку ми повністю контролюємо. Він незалежний від соц. мереж. Розмістивши допис, можемо поширювати його на будь-якій платформі. Інформація тут зберігається необмежений час, таким чином вся історія життя братерства буде фіксуватися», – розповідає розробник та адміністратор сайту Олександр Геніш.

Сайт має три версії: десктопну, планшетну та мобільну. Функціонал ресурсу розширюється, розроблюються різні бази даних. На даний час на сайті є можливість переглядати актуальні новини за різними категоріями (новини світу, України, Рівненщини) та відділами (місіонерського, молодіжного, освіти, благовістя, доброчинності та ін.). У розділі «Про нас» читачі мають змогу ознайомитися з віровченням Церкви, історичною довідкою братерства, складом обласної ради. У розділі «Медіа» доступні електронні версії газети «За віру Євангельську», відео, інтерв’ю, блоги служителів, перелік християнських ресурсів та церков, в яких здійснюються трансляції богослужінь.

Також реалізована можливість пошуку адрес церков, їх місцезнаходження на карті, контактів служителів.

Окрім того, незабаром працюватиме онлайн магазин християнських книг та інших товарів.

Старші служителі об’єднання радо підтримали розвиток медіа служіння, розуміючи його важливість в умовах сьогодення. Було знайдено спонсорів, які підтримали даний проект.

«Церква має бути представлена на всіх рівнях, маємо використовувати різні методи для донесення людям вічної Євангелії. Нині більшість людей проводять час в інтернеті, ми живемо в час технологій, цифрового світу. Люди мають знати хто ми, у що віримо, чим займаємось. Ми маємо бути завжди відкриті, доступні», – переконаний єпископ Олександр Адамович Коток.

Адреса сайту: https://chve.rv.ua/

Дивитися відео огляд сайту: https://www.youtube.com/watch?v=UHOOvcO4-48

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *